Webtekno'dan ShiftDelete'ye iPhone X Göndermesi

• Konuyu başlatan Mr.Acar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 13B
M

Mr.Acar

Ziyaretçi
Merhabalar...

Geçtiğimiz günlerde ShiftDelete.net Dünyada ilk "İPhone X'in Kutu Açılımı" videosunu çekti ve dakika 1:36'da bunun 5000 dolara patladığını söylüyor. (5000 dolar yaklaşık 19.000 liraya denk geliyor)
(1:36)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve yaklaşık 4 gün sonra Webtekno "19.000 Lira Verilmeden Alınan İPhone X Kutusundan Çıkıyor!" adlı bir video paylaşıyor ve videonun başında yapılan yapmacık şımarık hareketler bana ShiftDelete'nin haraketlerini andırdı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben şahsen iki kanalı da gram sevmem ama Webtekno iyi iş başardığını söyleyebilirim.

Sonuçta ShiftDelete ekibinin sırıta, sırıta "5000 dolar 5000 dolar" diye söylemeleri beni rahatsız etmişti açıkcası. Yapmacık haraketleri de insanın baya canını sıkıyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İmkanı olsa bunu Webtekno da yapardı. Webtekno'nun videolarına baktığınızda kalitesizliğini görürsünüz. Adamların tek derdi tık almak. Şimdi de başka bir kanalı kullanarak yapıyor aynı şeyi. Shiftdelete.net'in yaptığı saçmalıktı ancak bu kalitesiz adamlara malzeme olacak şey değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı