Webtekno'dan ShiftDelete'ye iPhone X Göndermesi

• Konuyu başlatan Mr.Acar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 13B
Nasıl yok? Türkiyede ilk Iphone X'in ön incelemesini yapan teknoloji kanalı değil mi?
Ona bakalırsa Türkiye'de ilk GTX 1070 TI ön inceleyen Technopat, ama çoğu Türk teknoloji sitesinden şımarık olmadığı için ün kazanamadılar.

Yani sadece SDN Türkiye'yi temsil etmiyor, zaten etrafta "19.000 lira 19.000 lira" diye gezinen forumdan da fazla umutlu değilim açıkçası...

Ona bakalırsa Türkiye'de ilk GTX 1070 TI ön inceleyen Technopat, ama çoğu Türk teknoloji sitesinden şımarık olmadığı için ün kazanamadılar.

Yani sadece SDN Türkiye'yi temsil etmiyor, zaten etrafta "19.000 lira 19.000 lira" diye gezinen forumdan da fazla umutlu değilim açıkçası...
Bi işten para kazanıyosanız o işe yeri geldiğindede para harcamanız gerekir kendileride söylüyor bunu haber olsun diye yaptık diye paraya bu kadar takılmaya gerek yok eminimki sizde bu kadar para verseniz bir nesneye sizde 10 defa söylersiniz ben bunda bi kötülük veya art niye göremiyorum çünkü gerek yok habercilik için yapılmış bişey için tüm SDN yi kötülemekte pek olmadı sanki.

Fark şurda biri trend bir ürün ve milyonlarca insanın yakından merak ettiği ve onlarca kurumun haber yapıp, incelemek istediği bir ürün. Biri sadece oyuncuların yakından ilgisini çeken, halktan birine sorsan bu nedir cevabıyla karşılaşabileceğin bir ürün. Kısacası ekran kartı incelemesi ile ün kazanılmaz.

SDN'nin belki fiyatı söylemesine gerek yoktu ancak bu kadar merak edilen bir cihazı erken temin edip kutu açılımını yayımlayabilen ilk site olmaları bence bir başarı. Fiyatı belirtmeleri de bana kalırsa samimiyettir.

Webtekno'nun elinde olsaydı 25.000₺ verip alırdı hatta 5.000₺'ye de ilk biz elde ettik diye bunun reklamını yapardı. Bu yaptığı sadece biz "diss" attık diye izlenme elde etmeye çalışmak ve kıskançlık.

Bi işten para kazanıyosanız o işe yeri geldiğindede para harcamanız gerekir kendileride söylüyor bunu haber olsun diye yaptık diye paraya bu kadar takılmaya gerek yok eminimki sizde bu kadar para verseniz bir nesneye sizde 10 defa söylersiniz ben bunda bi kötülük veya art niye göremiyorum çünkü gerek yok habercilik için yapılmış bişey için tüm SDN yi kötülemekte pek olmadı sanki.

Tamam gene Technopat örneğinden gidelim.

Technopat çoğu OEM parçaların ilk incelemesini yapmıştır ve hiçbir zaman "X paraya patladı" demedi. Bu samimiyet değil ayıp.

Hem SDN Türkiye'yi "temsil etmesi" için ilk önce Türkçe katliamı yapan formunu düzeltmesi şart.

Tamam gene Technopat örneğinden gidelim.

Technopat çoğu OEM parçaların ilk incelemesini yapmıştır ve hiçbir zaman "X paraya patladı" demedi. Bu samimiyet değil ayıp.

Hem SDN Türkiye'yi "temsil etmesi" için ilk önce Türkçe katliamı yapan formunu düzeltmesi şart.
Konuyu dagıtıyosun. Buna hiç gerek yok konumuz OEM parçaların ilk incelenmesi değil. Burada yapılan sadece bir habercilik politikasıdır eğer 19.000TL diye lanse ederseniz cihazı daha fazla dikkat çeker bunu kendileri söylüyor zaten haber olsun diye yapıyoruz diye eğer normal bi inceleme olsa zaten dikkat çekmez hemen hemen bütün teknoloji kanalları aynı şeyleri söyler buda heber niteliği taşımaz sıradışı bişey olması gerekli SDN de buradan vurmuş okurlarını.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hardware Plus çok takip ettiğim bir dergi ve kanal değil. Ancak genel olarak teknoloji yayıncılığı konusunda ekteki videonun yerinde eleştiriler içerdiğini düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı