WhatsApp Sözleşmesi

Diyelim ki bu sitede yıllarını geçirdin. 10.000 mesaj ve bilgilerin var. 5 milyon üyesi oldu forumunda. Ve bu site kurumsal bir firmaya satıldı. Sonra sana mail attılar yeni kurallar vs. şekilde. İster kabul et ister git dediler. Kabul edersen bilgilerini kullanacağız dediler.

Aynı mantık.

İnternet üzerinde paralı parasız hiç birşey güvenli değildir. Hacklenebilir, sızdırılabilir ya da satılabilir. Bunu kabul etmek lazım.

Fikir on numara. Avrupa bir kadına değil. Avrupalı dul kadın istiyor. Kocasının parasında da yararlanacak bak uyanığa. Emekli maaşı da olsun mu? Evi de üstüne yapsın mı? Cem YIlmaz aklıma geldi bak şimdi.

Delinin biri uyduruk bir metin uydurup yazmış millet kırılmış gibi onu paylaşıyor vallahi fenalık geldi. Ben okurken utanıyorum yerin dibine giriyorum adam iştahla paylaşıyor. Sanki bundan önce o uygulamalar senle ilgili hiçbir şey bilmiyordu. Sanki senle ilgili illa bir şey bulmak istese senin o iznine muhtaç sanki. İnsan nasıl bu kadar salak olabiliyor inanamıyor kabul edemiyorum. Gerçi toplumumuz bu kadar salak olmasa ülke bu halde olmazdı ya neyse.

Arkadaşlar bu günceleme şimdiye kadar olan konuşmaları da içeriyor mu? Bu zamana kadar WhatsApp konuşmalarını yedekliyordum. Sadece uygulamayı silmek yeterli mi yoksa geçmişi de silmek gerekiyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı