WhatsApp sözleşmesi kabul edilmeli mi?

Evet, Signal en güveniliri.

Neden? Daha mı güvenli :D?

O deepfake, önceden de olan bir teknoloji idi; Telegram botlarına entegre edilmiş şimdi.
Bir de bilgi çalıyor diyorlar WhatsApp'a, bilmiyorlarki şu an kullandıkları uygulamaların hepsi bunu yapıyor. Şimdi WhatsApp için resmi oldu. (Ama kime anlatabilirsin ki, dinlemiyorlar geçen geçmiş baksana. :D)

Bir de bilgi çalıyor diyorlar WhatsApp'a, bilmiyorlarki şu an kullandıkları uygulamaların hepsi bunu yapıyor. Şimdi WhatsApp için resmi oldu. (Ama kime anlatabilirsin ki.)
Aynen öyle, eğer gizlilik istiyorsan Android telefon alıp süper kullanıcı (root) olacaksın ve Google izleyicilerini temizleyeceksin, Signal gibi güvenli uygulamalar kullanacaksın hatta ISS ye bile verileri şifreleyip göndereceksin, VPN kullanmayacaksın, internet sitelerinin JavaScript çalıştırmasını engelleyeceksin vs. uzar bu liste.
Gel de anlat Instagram'daki profesörlere.
Sürü psikolojisi, her yerde var bu tipler :) Bilirsiniz.

Aynen öyle, eğer gizlilik istiyorsan Android telefon alıp süper kullanıcı (root) olacaksın ve Google izleyicilerini temizleyeceksin, Signal gibi güvenli uygulamalar kullanacaksın hatta ISS ye bile verileri şifreleyip göndereceksin, VPN kullanmayacaksın, internet sitelerinin JavaScript çalıştırmasını engelleyeceksin vs. uzar bu liste.

Sürü psikolojisi, her yerde var bu tipler :) Bilirsiniz.
1 ay sonra kimse sallamaz, WhatsApp'ı geri indirir. :D

Sildim bile. Telegram var ben de şu an.
O da aynısının açık mavisi.

Arkadaşlar WhatsApp sözleşmesini kabul etmeli miyim? Kabul et diyen var, etme diyen var. Kafam karıştı. Etmezsem alternatif olarak hangi uygulamaya geçebilirim?
Ücret ödemediğiniz her uygulamalar da ürün siz siz sinizdir. Reklamcılara sunulan ürünleriz yani ben sosyal medya hesaplarımı kapatıyorum yavaş yavaş ve oralara bakmak gibi sorunlar olmadığı için günümden baya vakit arttırıyorum güzel oluyor etrafınıza vakit ayırmak için. Yani güvenlikten daha çok böyle bakın ve eğer sizi birinin her yaptığını bilmesi rahatsız ediyor mu ona bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı