WhatsApp üzerinden gelen hediye ayakkabı mesajı

Gorsant

Picopat
Yer
Anime kızlarının yanı
Merhabalar az önce arkadaşımdan bir link geldi ve tıkladım linkin ne olduğuna bakmamıştım ve beni bir siteye attı. Attığı sitede bedava ayakkabı verileceğini söylüyordu ve ben biraz sayfayı aşağıya çektiğimde IP adresiniz kontrol ediliyor, telefon numaranız kontrol ediliyor gibi şeylerin dolduğunu gördüm ve bana tebrikler kazandınız, ayakkabıyı almak için bu mesajı başkalarına WhatsApp üzerinden atın diyordu bir sorun olur mu? (PC de değildim)

aeklink

Centipat
Makaleler
5
Yer
Minecraft sunucusu inşaatında
Merhabalar az önce arkadaşımdan bir link geldi ve tıkladım linkin ne olduğuna bakmamıştım ve beni bir siteye attı. Attığı sitede bedava ayakkabı verileceğini söylüyordu ve ben biraz sayfayı aşağıya çektiğimde IP adresiniz kontrol ediliyor, telefon numaranız kontrol ediliyor gibi şeylerin dolduğunu gördüm ve bana tebrikler kazandınız, ayakkabıyı almak için bu mesajı başkalarına WhatsApp üzerinden atın diyordu bir sorun olur mu? (PC de değildim)
Bana da geldi. Tıkladım ama antivirüs varsa bir şey olmaz.

dnzsvm

Femtopat
Öyle mesajlara inanmayın attığınız her kişiden tıklanma başına para kazanıyorlar. Adidas link dağıtıp neden bedava ayakkabı dağıtsın :D

Athen

Femtopat
Bilemiyorum ama IP açığa çıktığı aşikar arkadaşların sana şaka yapıyor olabilir mi bir de o linki atabilir misin taratıcağım.

Osmangunosm

Picopat
Ya hocam benim arkadaşlarımda göndermiş. Sana diyorlar ki 30 kişiye gönder. Gönderiyorsun. Sonunda senin tel numaranı isteyen siteler çıkıyor.

Yukarı