WhatsApp uygulamasını silsek hesabım silinir mi?

İşletim sistemi
iOS

tuzkral

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, askerlik dolayısıyla telefonumu kapatacağım ne olur nolmazda WhatsApp uygulamasını gizlilik dolayısıyla silmek istiyorum (hesabı değil), silindiğinde hesabıma ne olur? Silinmez değil mi? Yedeklemesini yaptıktan sonra hesabımı eskisi gibi kullanabilir miyim? Askerde veya mevcut telefon numaramı yeni bir telefonda WhatsApp'ı açmazsam sorun olmaz diye tahmin ediyorum. Telefon iPhone 7 iOS 15.2

İlk olarak umarım su gibi gider su gibi gelirsiniz. 🙂

Birçok kişi bir sene içinde, birkaç kişi de hiç silinmediğini söylemiş. WhatsApp FAQ'de ''genellikle'' ibaresi var. Cidden kafa karıştırıcı olmuş. Mümkün olursa yakınınız veya ailenizden birisi açıp hemen kapatsın.

İlk olarak umarım su gibi gider su gibi gelirsiniz. 🙂

Birçok kişi bir sene içinde, birkaç kişi de hiç silinmediğini söylemiş. WhatsApp Faq'de "genellikle" ibaresi var. Cidden kafa karıştırıcı olmuş. Mümkün olursa yakınınız veya ailenizden birisi açıp hemen kapatsın.

Öncelikle çok teşekkür ederim, kesin silinir demiyor da zorunlu hallerde sorumluluk kabul etmemek için yazılmış gibi.

Merhabalar, askerlik dolayısıyla telefonumu kapatacağım ne olur nolmazda WhatsApp uygulamasını gizlilik dolayısıyla silmek istiyorum (hesabı değil), silindiğinde hesabıma ne olur? Silinmez değil mi? Yedeklemesini yaptıktan sonra hesabımı eskisi gibi kullanabilir miyim? Askerde veya mevcut telefon numaramı yeni bir telefonda WhatsApp'ı açmazsam sorun olmaz diye tahmin ediyorum. Telefon iPhone 7 iOS 15.2

Google Drive hesabınıza yedekleyin. Yeniden yükleyince o hesaptaki yedeklemeyi seçin.

120 gün hesabınız aktif olmaz ise silineceği yazıyor burada.

Yeniden hesap açabilirsiniz silinirse. Bu arada yeni hesap açınca telefonunuzu kapatmadan önceki mesajlar geri yeni hesabınıza yüklenir çünkü WhatsApp yerel saat ile saat 2'de mesajları telefona yedekliyor. (Google Drive yedekleme seçeneği açıksa)

Yeni konular

Geri
Yukarı