WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR (124) mavi ekran hatası

AloneDark1094

Decapat
Abra A5 V15.5.1 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook (RAM'i 2*8yaptım) Sistemim bu. Henüz yeni almıştım. Windows'u da kurdum. Daha 2. günümde sistem mavi ekran verdi. Sonra mavi ekranda tarama verileri tamamlandı. Kullandım bir birkaç saat daha sonra tekrar mavi ekran verdi. Bu sefer sorunlar aranıyor yeri yüzde yüz oldu 5 dakikada falan sonra yarım saat bekledim. PC o ekranda kaldı. Ben de kapattım PC'yi, sonra açmayı denedim, yine mavi ekran hatası verdi. BIOS'tan format atmaya calıstım. Formatı atarken de mavi erkan verdi. Hiçbir overclock yapmadım ve ilk mavi ekrandan sonra minidump klasörünü aradım ama Windows klasöründe minidump yoktu. Ve mavi ekranda verdiği hatanın kodu bu: WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR (124)

Rehberi doğru uyguladığınıza emin misiniz? Bazen düşmüyor. Tekrar mavi ekran alırsanız dosyasınızı buraya atın.

Rehberi doğru uyguladığınıza emin misiniz? Bazen düşmüyor. Tekrar mavi ekran alırsanız dosyasınızı buraya atın.

http://

Minidump bir klasörün kendisi mi yoksa bir klasörün içinde mi.Eğer bir klasörün içindeyse o klasörün adı nedir

Yeni konular

Geri
Yukarı