Çözüldü Wi-Fi Ethernet'ten daha hızlı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yiits

Centipat
Daha fazla  
PoyrazNet 100Mbps tarifesini kullanıyorum Wi-Fi ile 111Mbps downloada kadar alabilirken Ethernet ile 94 Mbps hız alabiliyorum CAT6 kablo ile.
Oyun indirirken vs de hız değişiyor Wi-Fi ile 13MB/sn Ethernet ile 11MB/sn ile indiriyorum bunun sebebi nedir bilen var mı Ethernet ile de aynı hızlara ulaşabilir miyim?

8b4b322a-5e15-4348-a5c2-0ddffd2fbca9.jpg

b032e82e-0581-4cde-8b6f-8cf593e0732f.jpg

Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam başka routerlerde de var mı bu sınırlandırma modem arayüzünden 48Mbps geliyor modeme kablolu bilgisayarıma 44 geliyor mesela.
Rica ederim hocam.
Bu şekilde kısıtlamaya sahip bildiğim başka bir cihaz yok. Modem arayüzü, 48, 44 dediğinize göre altyapınız VDSL. VDSL altyapıda da yukarıdaki arkadaşımızın dediği gibi 48'den 44'e düşmesi normal.

Rica ederim hocam.
Bu şekilde kısıtlamaya sahip bildiğim başka bir cihaz yok. Modem arayüzü, 48, 44 dediğinize göre altyapınız VDSL. VDSL altyapıda da yukarıdaki arkadaşımızın dediği gibi 48'den 44'e düşmesi normal.

Teşekkür ederim hocam yakında GigaFiber'e geçeceğim için dişimi sıkıyorum şu anda zaten.

Geri
Yukarı