Çözüldü Wi-Fi ile GTA 5'e girememek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

XxMetehanxX

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.
Bilgisayarda modem interneti ile GTA 5'e giremezken mobil veri ile girebiliyorum. İnternetim Netspeed. Müşteri hizmetleri güvenli internet kısıtlamasının olmadığını söyledi. Ayrıca Social Club sitesine de giremiyorum. Mobil veri ile girebiliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
Arkadaşlar öncelikle herkese teşekkür ediyorum sorunu çözdüm. Nasıl çözdüğümü sorarsanız PC'nin ağ ayarlarından DNS ayarını 4. 2. 2. 4 diğerini ise 4. 2. 2. 2 yaparak çözdüm.
Merhaba.
Bilgisayarda modem interneti ile GTA 5'e giremezken mobil veri ile girebiliyorum. İnternetim Netspeed. Müşteri hizmetleri güvenli internet kısıtlamasının olmadığını söyledi. Ayrıca Social Club sitesine de giremiyorum. Mobil veri ile girebiliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Modemi resetlediniz mi? Ben sorunu bu şekilde çözmüştüm. Bir de statik IP mi kullanıyorsunuz?

Hocam bu sorunlar çözülmüyor. 4000 saat GTA Online oynadık bu grubun içindeki bir arkadaşım girerken modemden PC'ye kablo takıyor girdikten sonra Wi-Fi kullanıyordu. Size de tavsiyem bu yönde.

Normalde güvenli internetten dolayı olur ama kapalıymış.
Modemi resetlemeyi dener misiniz?

Modemi resetlemeyi denedim ama denediğim zaman güvenlik duvarı açıktı bir şey fark eder mi?

Modemi resetlediniz mi? Ben sorunu bu şekilde çözmüştüm. Bir de statik IP mi kullanıyorsunuz?

Statik IP sanırım kullanmıyorum.

Bu kesinlikle NetSpeed taraflı bir sorun. Zamanında kullanmıştım ve bazı oyun servislerine aynen dediğiniz gibi erişemiyordum. En basit Among Us oynatmıyordu bana. Oyun lobide başlıyor ve bir anda bağlantı hatası veriyordu ya da oyun başladıktan birkaç saniye sonra hata veriyordu. Keza ETS 2'de de problem yaşatıyor. Modem üzerinden MTU değerini 1500 yapın çözülüyor diyenler var. Kendim denerdim ama TurkNet kullanıyorum. Bunu deneyebilirsiniz.

Bu kesinlikle Netspeed taraflı bir sorun. Zamanında kullanmıştım ve bazı oyun servislerine aynen dediğiniz gibi erişemiyordum. En basit Among Us oynatmıyordu bana. Oyun lobide başlıyor ve bir anda bağlantı hatası veriyordu ya da oyun başladıktan birkaç saniye sonra hata veriyordu. Keza ETS 2'de de problem yaşatıyor. Modem üzerinden mtu değerini 1500 yapın çözülüyor diyenler var. Kendim denerdim ama TurkNet kullanıyorum. Bunu deneyebilirsiniz.

Mtu değerini değiştirin çözülüyor diyenleri duydum ama mtu değerini bulamıyorum mru var orada onu nasıl bulabilirim ZyXEL modemim var.

Arkadaşlar öncelikle herkese teşekkür ediyorum sorunu çözdüm. Nasıl çözdüğümü sorarsanız PC'nin ağ ayarlarından DNS ayarını 4. 2. 2. 4 diğerini ise 4. 2. 2. 2 yaparak çözdüm.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı