Wi-Fi kartı mı termal macun mu?

Zaten bunlar birbirinden farklı. Wi-fi sorunlu ise değiştirin. Termal bakım ise sıcaklık değerleri yüksekse yapılması gerekiyor.

Termal macun her zaman daha öncelikli. Mavi ekran sıcaklıktan da olabilir.
Aldığım mavi ekranların %95'i Wi-Fi kartı kaynaklı. Sıcaklıklar da yüksek ama bilgisayarı çökerten Wi-Fi kartı.

Termal macunu daha F/P seçip ikisini de alabilirsiniz. Her türlü ikisi de başınızı ağrıtacak bir şekilde çünkü.
Pump-out effect yapmaması ve performansının da iyi olmasını isterim hocam. PTM7950 düşündüm ama Türkiye'den alacağım.

Zaten bunlar birbirinden farklı. Wi-fi sorunlu ise değiştirin. Termal bakım ise sıcaklık değerleri yüksekse yapılması gerekiyor.
Hocam üstte dediğim gibi performansı iyi olacak ve pump out effect yapmayacak bir macun arıyorum. MX-4 pump-out yaptığını duydum. Pump-out effect aşırı önemli değilse laptop için sıkıntı yok.

Mavi ekranın hata kodunu atsa daha faydalı olur ama "modern" bilgisayarlar ısınınca kapanmak yerine genellikle harcadıkları enerjiyi azaltıyorlar. Büyük ihtimalle Wİ-Fi sürücüleri sorun çıkartıyor.
Wi-Fi kartının sürücüsü sorun çıkarıyor. Güncellesem de fayda etmiyor. Bu Wi-Fi kartı (MediaTek MT7921) kullanan çoğu kişi sorundan muzdarip gözüküyor.

Geri
Yukarı