Wi-Fi'ye bağlı olanların internet hızını ayarlamak

chkabo

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar. Konu başlığından da belli olduğu üzere aynı internete bağlı olan cihazların internet hızını ayarlayabiliyor muyuz? Öğrenci evindeyiz. Ben Online oyun çok oynuyorum. Arkadaşım da çok fazla dizi, film izliyor. Ben oyun oynarken film, dizi bir şey açtığı zaman direkt olarak pingim havalara uçuyor. O yüzden buna bir çözüm bulmam lazım. Bunun bir yolu var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar arkadaşlar. Konu başlığından da belli olduğu üzere aynı internete bağlı olan cihazların internet hızını ayarlayabiliyor muyuz? Öğrenci evindeyiz. Ben Online oyun çok oynuyorum. Arkadaşım da çok fazla dizi, film izliyor. Ben oyun oynarken film, dizi bir şey açtığı zaman direkt olarak pingim havalara uçuyor. O yüzden buna bir çözüm bulmam lazım. Bunun bir yolu var mıdır acaba?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen kablolu bağlantı yapıyorsan Wi-Fi ayarlanır ama ikinizde Wi-Fi bağlanıyorsanız senin internette düşer bu da saçma olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı