Win 10 bilgisayarsız kurulum

Başardım dostlar! ^^ Daha basit bir yolunu buldum doğrusu denedim ve oldu şaşırdım. ISO dosyasını RAR yardımı ile çıkardım ev Flash belleğe taşı dedim taktım bilgisayara ve Win kurulumu çıktı şaşkına döndüm. :D Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Bir iyilik isteyeceğim sizden. MSI B450-A Tomahawk Max'in RGB LED'lerini kontrol edebileceğim Driver bulamadım internette kendi sitesinde indiremiyorum... Bulamıyorum.

Benim anakartım da Z390 Tomahawk ama o anakart RGB'leri sanırım kontrol edilmiyor.

Benim anakartım da Z390 Tomahawk ama o anakart RGB'leri sanırım kontrol edilmiyor.
Ediliyormuş istediğim gibi ayarlayabiliyorum, her lede istediğim renği atayabiliyorum... Linki yarın sizinle paylaşırım belki işinizi görür.

Teşekkür ederim kasama şerit LED döşemiştim anakart LED'i tuhaf duruyordu sayenizde düzeltebileceğim.
Ne demek. ^^ Ben de şerit led almak istiyorum hangisini aldınız? Tomahawk max var bende de ona uygun bir şey istiyorum.

Geçen sene bunu almıştım 25 TL 2metrelik fiyatıydı kumandalı USB kontrolcüsü falan hepsi içinde bir de buraya gelince 7 TL bir vergisi olmuştu 32 TL'ye almıştım bedava bence ayrıca performansı bayağı bayağı iyi ve kendi modları da var kumandasında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı