Win 7 oyun oynatır mı?

Hayır, Windows 7'de DX12 desteği bulunmuyor. Sadece Windows 10'da bulunuyor. Lütfen DirectX Web Setup'u Microsoft'un sitesinden indirip deneyin.
Kaynak atıyorum hâlâ yok diyorsunuz. Anlamadım ne yapmaya çalıştığınızı. Hayır yani Cyberpunk 2077 yapımcılarından biri bizzat açıklama yaptı oyunumuz Windows 7'de çalışacak diye.

Kaynak atıyorum hâlâ yok diyorsunuz. Anlamadım ne yapmaya çalıştığınızı. Hayır yani Cyberpunk 2077 yapımcılarından biri bizzat açıklama yaptı oyunumuz Windows 7'de çalışacak diye.

Portlamak başka bir şey, direkt olarak destek başka bir şey. Bana bir güncelleme ya da bir setup göster Windows 7'de DirectX 12 için çünkü Windows 7'de nereye baksan DirectX12 değil, DirectX 11'in yüklü olduğunu gösterecektir (oyunlara girebilmek için yüklediğin DirectX'den bahsetmiyorum).

Ama "güncelleme" almıyor.
Güncelleme önemli değildir şahsen, tabii güvenlik açıklarını biliyorsan ve onlardan sakınıyorsan ki zaten önemli güvenlik açıkları Ağustos 2018 güncellemesi ile kapanmıştı. Güncelleme diye diye Windows 10 bu kadar bug dolu. Bilirsiniz ki Windows 7 yada 8-8.1, Windows 10'dan daha hızlı ve daha stabil.
Portlamak başka bir şey, direkt olarak destek başka bir şey. Bana bir güncelleme ya da bir setup göster Windows 7'de DirectX 12 için çünkü Windows 7'de nereye baksan DirectX12 değil, DirectX 11'in yüklü olduğunu gösterecektir (oyunlara girebilmek için yüklediğin DirectX'den bahsetmiyorum).
@honigstein kardeş ne güzel konuşuyorduk ? Hemen gitmişsin.

Geri
Yukarı