Win 7'ye geçmek hata mı?

Sherlopt

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Editör-Genel Yayın Yönetmeni
Arkadaşlar selam. Yaklaşık olarak 3 senedir Windows 10 kullanıyordum. Ancak bana her ne kadar güzel olsa da çok stabil gelmedi. İhtiyacım olmayan tonla program vs. vardı. Ben de yaklaşık 1 gün önce Windows 7 Ultimate yükledim. Performansından memnunum gayet iyi güzel ve stabil. Sizce geçmekle hata mı ettim ben öyle düşünmüyorum ve driverlarım da müsaade ediyordu.

Sistemim RX570 4 GB.
Ryzen 5 1600.
480GB SSD Adata.
1 TB Seagate HDD.
8 GB RAM.
B450M S2H Gigabyte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Yaklaşık olarak 3 senedir Windows 10 kullanıyordum. Ancak bana her ne kadar güzel olsa da çok stabil gelmedi. İhtiyacım olmayan tonla program vs. vardı. Ben de yaklaşık 1 gün önce Windows 7 Ultimate yükledim. Performansından memnunum gayet iyi güzel ve stabil. Sizce geçmekle hata mı ettim ben öyle düşünmüyorum ve driverlarım da müsaade ediyordu.

Sistemim RX570 4 GB.
Ryzen 5 1600.
480GB SSD Adata.
1 TB Seagate HDD.
8 GB RAM.
B450M S2H Gigabyte.

Sistem biraz fazla lüks Windows 7 için 8.1 daha iyi olurmuş ama öyle yok güncelleme gösteriş falan istemem işime bakarım diyorsanız güzel.

Sistemim RX570 4 GB.
Ryzen 5 1600.
480GB SSD Adata.
1 TB Seagate HDD.
8 GB RAM.
B450M S2H Gigabyte.

Hata, 8.1'e geçmeniz daha mantıklı olur.

@PossibleTurco.

Oyunlardaki performansı fark edeceksinizidir. Ben Win 7 Home Premium'dan Win 10 Pro'ya geçtim. Biraz pişmanlık var ne yalan söyleyeyim.

Hata, 8.1'e geçmeniz daha mantıklı olur. @PossibleTurco.
Evet. Windows 7 artık eski bir işletim sistemi. 12 yaşına girecek neredeyse. Kullanmak mantıksız artık. Hem güvenli değil hem de sorun çıkarabilen bir sürüm artık. Windows 8.1 kurmak daha mantıklı olur. Ne eski bir sürüm ne de Windows 10 gibi HDD'yi sömürüyor.

Geri
Yukarı