Windows 7'ye geçmek hata mıydı?

Tamam teşekkürler bilmiyordum yanlış bilgi verdiysem özür dilerim☹️ ama bildiğim bir şeyi söyleyeceğim Opera'nın geliştirdiği "Opera 36" adlı tarayıcısı var amacı ise XP ve Vista gibi işletim sistemlerine destek verip hala kullanılabilir yapması.

Hiç sıkıntı değil ayrıca yanlış bilgi vermediniz.

Bu arada bir ek yapacağım, millet Windows 8.1 tavsiye ediyor fakat Windows 8.1 de 10 Ocak 2023 de destek bitiyor Google'da tarih verdi yakında bitiyor muhtemelen tost makinemi yakında Windows 10'a yükseltmek zorunda kalacağım 😀

Kali Linux önermem. Aşırı ağır ve genelde Lamer'ların "heçk" işletim sistemidir.

Evet bende kendi IP adresime deneme olarak APK gönderip bilgi, kamera erişimi kullanmak için yapmaya çalışmıştım. PC kasmasaydı başaracaktım.

Bu arada bir ek yapacağım, millet Windows 8.1 tavsiye ediyor fakat Windows 8.1 de 10 Ocak 2023 de destek bitiyor Google'da tarih verdi yakında bitiyor muhtemelen tost makinemi yakında Windows 10'a yükseltmek zorunda kalacağım 😀

2 seneye Windows 10'un desteği de kesilecek :)

Evet bende kendi IP adresime deneme olarak APK gönderip bilgi, kamera erişimi kullanmak için yapmaya çalışmıştım. PC kasmasaydı başaracaktım.

2 seneye Windows 10'un desteği de kesilecek :)

Windows 10 ve üstüne geçemem 😂 Windows 7 kalbimde en yakın zamanda Windows 7 Enterprise 32 Bit sürümüne geçeceğim şu an Windows 8.1 yüklü.
Sistemim: 2 GB DDR3 RAM 240GB SSD + 320 GB HDD Intel Pentium 3.6 GHz X64 tabanlı işlemci.

Yeni konular

Geri
Yukarı