Win 8.1 denetim masasında programlar gözükmüyor

EmreKağan

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
amd ryzen 5 3600
16 gb ram
nvidia gtx 1660 ti 6 gb

500 gb ssd
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar Windows 10'dan Win8.1'e geri geçtim C diskim doluydu o yüzden D diskine kurdum D diskine kurunca denetim masasında ve bilgisayarımda hiçbir program denetim masasında ve Görev Yöneticisi başlat kısmında gözükmüyor ama C diskimde bu programların hepsi bulunmakta sorunsuz şekilde çalışmakta. Bilgisayar açılınca kendiliğinden Steam ve Discord açılıyor kapatamıyorum çünkü gözükmüyor. Hiçbir oyunum ve programım denetim masasında gözükmüyor. Hiçbir şey silemiyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Resim 2 C diskime ait resim 3 D diskime ait. D diskimdeki program dosyaları X86'da sadece Windows ve NVIDIA hakkında dosyalar var. C diskimde oyunlarım ve çeşitli uygulamalarım var o klasörde.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    6,2 KB · Görüntüleme: 16
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    15,6 KB · Görüntüleme: 17
  • Ekran Alıntısı3.PNG
    Ekran Alıntısı3.PNG
    14,3 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleyen: Moderatör:
Diskler birbirine bağlanılabiliyor diye biliyorum sanal diskler ise. Yani donanımsal olarak tek disk var ise ve o disk yazılımsal olarak 2 disk yapıldıysa birleştirin. O zaman gözükür ama her şekilde format atmanız gerekir o zaman da. Büyük ihtimal tek çözüm format. Belki denetim masasına konum bağlayabilirsiniz bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı