Win 8 ürün anahtarını Win 10'da kullanmak

avcala120

Decapat
Merhabalar. Benim Windows 8 orijinal Windows kurulum DVD var. Laptobu alırken verdiler onla ben Windows 8 kurdum sonra Windows 10 yükselttim. Şu an Windows 10 kuracağım laptoba aynı keyi girsem sıkıntı olur mu Windows 10'a?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir sıkıntı olmaz hatta bazı bilgisayarlarda hiç ürün anahtarına gerek kalmıyor mesela komşunun hp 250 g3 diye bilgisayarı vardı bana windows 10 kurmam için getirmişti temiz kurulum tabiki crack mi yapcam yine dedim çünkü oem keyim sadece kendi bilgisayarımda çalışıyordu hiç ürün anahtarı sormadan direkt etkinleştirdi sorun olmaz merak etme

Hiçbir sıkıntı olmaz hatta bazı bilgisayarlarda hiç ürün anahtarına gerek kalmıyor mesela komşunun hp 250 g3 diye bilgisayarı vardı bana windows 10 kurmam için getirmişti temiz kurulum tabiki crack mi yapcam yine dedim çünkü oem keyim sadece kendi bilgisayarımda çalışıyordu hiç ürün anahtarı sormadan direkt etkinleştirdi sorun olmaz merak
Firmanın verdiyi windows dvd oem keyli dimi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı