Win+Shift+S kombinasyonu ile alınan ekran görüntüsü yapıştırılamıyor

RowIinq

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Normal Windows 10 kullanırken böyle bir sorun yoktu. Ancak AtlasOS sürümünde Windows+Shift+S tuşlarına basarak belirtilen bir alanı kırpma işlemini yapıyorum ama yapıştırılmıyor. Crtl+V veya farenin sağ Click'ini kullanarak yapıştıra basıyorum ama işe yaramıyor.

Merhaba. Normal Windows 10 kullanırken böyle bir sorun yoktu. Ancak AtlasOS sürümünde Windows+Shift+S tuşlarına basarak belirtilen bir alanı kırpma işlemini yapıyorum ama yapıştırılmıyor. Crtl+V veya farenin sağ Click'ini kullanarak yapıştıra basıyorum ama işe yaramıyor.
Hocam Ghost Spectre veya AtlasOS gibi modlu sistemlerin genelinde o kapalı. Greenshot gibi uygulamalara yönelebilirsiniz.

Ama gerekiyorsa ayarı bulabilirim.

Hocam Ghost Spectre veya AtlasOS gibi modlu sistemlerin genelinde o kapalı. Greenshot gibi uygulamalara yönelebilirsiniz.
Bu kapalı olsa bile Windows+Shift+S kombinasyonun aktif olması garibime gitti. Aktif etmenin yolu yok mudur? Hizmetlerde falan kapatılmış olabilir mi?

Ama gerekiyorsa ayarı bulabilirim.
Size zahmet olmazsa bulabilir misiniz?

Size zahmet olmazsa bulabilir misiniz?
Bu işe yarayabilir. Win+ I kombinasyonu ile ayarları açın, sisteme tıklayın, panoya tıklayın. Ve pano geçmişini aktif edin. Bendeki sorunu çözmedi, sizinkini çözerse söyleyin.

Aktif ettim ama hala aynı
Bir dakika izninizle ilk kendimde çözmeye çalışacağım. İkimiz de yakın modlu sistemleri kullandığımız için kendimkini çözebilirsem size de çözümü yazacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı