Win10 Wi-Fi özelliği yok

Wireless özelliğini göremediğini zannettim. Ethernet kablosuylâ da Wi-Fi olmuyorsa belki sürücüleri güncel değildir. Anakart modelin nedir?

A320M.
Game Garaj'ın gönderdiği flash ile kurdum anakartın sürücülerini.
Ekran kartının sürücüleri ise hata verdi. Ekran kartının sürücülerini hala kurmadım. Radeon'un sitesinden indirdim ilgili sürücüleri, ona da yazılım güncel değil uyarısı verdi. Tabiri caizse cenabetlik üzerimde.

Ağ Bağdaştırıcıları sürücüsünü güncelleyin Ethernet kablosu ile neden olmuyor anlayamadım.

Ben de anlayamadım. :) Anlasam yapardım zaten. Yukarıda da belirttiğim gibi sürücü güncel. Sanırım sürücünün Wi-Fi özelliği yok. Belki de var.

Son düzenleyen: Moderatör:
A320 Chipset modelidir. Anakartın tam modeli nedir? Bilmiyorsan aldığın ürünün linkini paylâş.
Game Garaj'ın gönderdiği flash ile kurdum anakartın sürücülerini.

Ben de anlayamadım. :) Anlasam yapardım zaten. Yukarıda da belirttiğim gibi sürücü güncel. Sanırım sürücünün Wi-Fi özelliği yok. Belki de var...
Verilen sürücüler her zaman güncel olmayabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Aşağıdaki Download yazısına basıp en yukarıdaki BIOS sürümü ile kendi BIOS sürümünü karşılaştır.

BIOS sürümün eskiyse güncelle.

Sorun hâlâ devam ediyorsa Bilgisayarına telefonundaki interneti paylâşıp Windows Ağ Bağdaştırıcı sürücüsünü denetle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Bu video işe yaramazsa işletim sistemini, telefon modelini ve Android sürümünü söyle.)

Son düzenleme:
Sana en kolay yolunu söyleyeyim aynı sistemi kullanıyorum çünkü. Sadece chipset driver kur. Sonrasında Ethernet (sarı kablo) ile bağla.

Sana en kolay yolunu söyleyeyim aynı sistemi kullanıyorum çünkü. Sadece chipset driver kur. Sonrasında Ethernet (sarı kablo) ile bağla.

Aşağıdaki Download yazısına basıp en yukarıdaki BIOS sürümü ile kendi BIOS sürümünü karşılaştır.

BIOS sürümün eskiyse güncelle.

Sorun hâlâ devam ediyorsa Bilgisayarına telefonundaki interneti paylâşıp Windows Ağ Bağdaştırıcı sürücüsünü denetle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

(Bu video işe yaramazsa işletim sistemini, telefon modelini ve Android sürümünü söyle.)
Çok teşekkür ederim. Bios'u dün güncellendim. Denetlemeye çalışacağım.
Nasıl yapabilirim

Son düzenleme:
Nasıl yapabilirim?
Yonga setini güncellemeyi tamamen unutmuşum.

Son düzenleme:
Herhangi bir bilgisayarcıdan ya da internet üzerinden böyle bir kablo alacaksınız. Bir ucu modeme diğer ucu ise bilgisayarın arkasındaki anakarta bağlanacak onun dışında sorunu çözemezsiniz.

1600977151379.png

bunlar uygun mudur ethernet sonuçta

Geri
Yukarı