Winamp Geri Dönüyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Winamp Geri Dönüyor
Bir dönemin popüler yazılımı Winamp, hepsi bir arada müzik uygulaması olacak. 1997’de yayınlanan Winamp, bilgisayarda depolanan MP3 müziklerin dinlenmesinde en çok kullanılan programlardan biri olmuştu. Özelleştirilebilir yapısıyla ön plana çıkan Winamp, 2002 yılında AOL tarafından satın alınmış, sonra da 2014’te Radionomy şirketine satılmıştı. Radionomy CEO’su Alexandre Saboundjian, en son güncellemesini 2013 yılında alan Winamp’ın yepyeni […]

Devamı: Winamp Geri Dönüyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bir zamanların en çok kullanılan MP3 yazılımı. Son güncellemenin 2013 te olması biraz kötü olmuş. Winamp En iyi MP3 oynatıcılardan olsa bile kaybettiği kitleyi geri topyabilecek mi merak ediyorum. Üstelik rakiplerini geride bırakması için daha fazla geliştirmeye ihtiyaç duyabilir.

Bir zamanların en çok kullanılan MP3 yazılımı. Son güncellemenin 2013 te olması biraz kötü olmuş. Winamp En iyi MP3 oynatıcılardan olsa bile kaybettiği kitleyi geri topyabilecek mi merak ediyorum. Üstelik rakiplerini geride bırakması için daha fazla geliştirmeye ihtiyaç duyabilir.
Eskisi gibi olacağını sanmam mobilde zaten Spotify ve Apple Music varsa insanlar ekstra uygulama kurmazlar bence. PC'de de aynı olacağını düşünüyorum ama konsepti genişletmelerinin sebebi bu biraz da. Radyo gibi şeylerin olması belki biraz çeker.

Geliyor gönlümün efendisi :)
Eski kitlesini geri kazanması çok iyi olur ama kesin kullanırım diğer yazılımların yanında Winamp'ın adı bile geçmez.

Eski kitlenin dönmesi bence mümkün ama bunu başarabilirler mi merak ediyorum doğrusu...
Spotfy vb Müzik Platformları entegre edilirse iş değişir. Yine de tekrar insanların Winamp ismini unutmuş oldukları belli, standart bir kullanıcı winamp hatırlamaz sanırım. Duymasına veya hatırlamasına sebep olması için büyük değişiklikler gerekiyor bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı