Windows 10 %100 disk hatası

Tunayyolz

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar dün PC'yi açtım açarken CMD gibi C dosyaya bir şeyler yükleniyor olarak gösterdi ve süre vardı yanında süre bittikten sonra PC onarım ve kurtarma istedi ben de çık ve Windows 10 olarak devam et tıkladım. Şifre girme yerine geldiğinde şifremi kabul etmiyordu ve birkaç kod hatası diyordu neyse bir şekilde girdim masaüstüne tabii masaüstünü açana kadar 10 dk sürdü resmen. Her neyse, açıldıktan sonra bütün program gözükmüyordu bir şeye tıklanmıyordu aramaya başlat menüsü ne falan tıklanmıyor. Görev yöneticisini açtım 10 dk sonra açtı ekran gidip gidip geliyordu açarken de hatta karıncalanma gibi bir şey olarak açıyor. Görev yöneticisi açıldıktan sonra hiçbir büyük dosya yokken disk %100 gözüküyordu ve 20.ci kapat açtan sonra programlar geldi ara ara disk yine %100 oluyor bilgisayarıma girdim özelliklere baktım 16 GB RAM'den sadece 7.95 GB kullanıyor olarak gösterriyordu. Bellek yükseltmede yükseltemedim yükselmedi bir türlü. Bunun nedeni nedir, nasıl düzeltebiliriz?

Hata değil diskiniz ölmüş, helvasını yeriz artık, HDD ise düşürmüş vs. olabilir. Üsttekş arkadaşın dediğini yapmayı deneyin ama düşük ihtimal

Yeni konular

Geri
Yukarı