Windows 10 %100 Disk kullanıyor

D1xonN

Decapat
Daha fazla  
Disk kullanımım çoğu zaman %100 oluyor. O anlarda yani %100 olduğunda bilgisayarım kitleniyor donuyor. Bir çözümü var mıdır SSD kullanıyorum ve 2 gün öncesine kadar herhangi bir sorun yoktu. Bir anda donmalar yaşamaya başladım ve görev yöneticisini açıp baktığımda donma anlarında hep disk kullanımı %100. Bir çözümü var mı bu işin veya neden kaynaklanıyordur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Disk kullanımım çoğu zaman %100 oluyor. O anlarda yani %100 olduğunda bilgisayarım kitleniyor donuyor. Bir çözümü var mıdır SSD kullanıyorum ve 2 gün öncesine kadar herhangi bir sorun yoktu. Bir anda donmalar yaşamaya başladım ve görev yöneticisini açıp baktığımda donma anlarında hep disk kullanımı %100. Bir çözümü var mı bu işin veya neden kaynaklanıyordur?
Virüs yüklemiş olma ihtimaliniz var mı ?

Arkada Windows Update çalışıyor olabilir, kontrol edebilir misiniz?
Hayır, çalışmıyormuş.
Disk testi yapip diskinizin sagligina bir bakin ve arkada calisan Windows hizmetleri olabilir Update vs.
%89 Çıkıyor disk sağlığı.
Virüs yüklemiş olma ihtimaliniz var mı ?
Sanmıyorum genelde herkes tarafından kullanılan programları kullanıyorum. Yabancı bir program yüklenedim bilgisayarıma. Ve 3 4 kez taramada yaptım herhangi bir virüs bulunamadı.
Çözüm sunabilecek yok mu? Bir kere daha format attım ve şuan 2 gün geçti yine aynı şey olmaya başladı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı