Elektronik Windows 10/11 Key 5.45TL

O kelimeler kendini kandırma yolları. Millet keriz 1500 liralık ürünü 5 liraya veriyor.
Bilmediğiniz için böyle düşünmeniz çok normal 🤣. MAK keylere laf etseniz bir noktada anlayıp tamam diyip geçeceğim. Retail ve OEM için de aynı şeyleri söylüyor olmanız mesajlarınızın saçmalığını kanıtlıyor zaten.

Bilmediğiniz için böyle düşünmeniz çok normal 🤣. MAK keylere laf etseniz bir noktada anlayıp tamam diyip geçeceğim. Retail ve OEM için de aynı şeyleri söylüyor olmanız mesajlarınızın saçmalığını kanıtlıyor zaten.
Tabi birisi 9999999 key almış fazla gelmiş 5 liraya satıyor.

Hocam açıklamaya gerek yok korsan bitti. Alacaksanız bunu bilerek alın.

Acaba ne kadar ödedi ne kadar kâr etti.
Orasını bende merak ediyorum. Microsofttan alıyorlar nasıl random dağıtıyorlar bilmiyorum. Evden çalışma dalgası diyerek kamufle ediyorlardır ki yine bu işi yaptıran bir şirket yapıyordur ben olsam bende yapardım 6000 sınırlı ürünü 2000 kişiye verdikten sonra açıkta 4000 hakkın kalıyor.

Orasını bende merak ediyorum. Microsoft'tan alıyorlar nasıl random dağıtıyorlar bilmiyorum. Evden çalışma dalgası diyerek kamufle ediyorlardır ki yine bu işi yaptıran bir şirket yapıyordur ben olsam bende yapardım 6000 sınırlı ürünü 2000 kişiye verdikten sonra açıkta 4000 hakkın kalıyor.

20k ediyor yarısı vergi Amazon curt olsa da iyi para gibi ne kadara alıyorlar acaba.

Geri
Yukarı