Windows 10 1809 güncellemesini yüklemeli miyim?

Untouchablee

Hectopat
Merhabalar. Şu an Windows 10 1803 sürümünü kullanmaktayım. Windows 10 1809 sürümü hakkında forumda birçok konuya denk geliyorum. Bazı konularda birçok sıkıntısı olduğunu görüyorum (veri kaybı gibi). Bazı konularda kullanıcıların FPS düşmesi yaşadıklarını görüyorum. Bu 1809 sürümü ile ilgili aklıma takılan birkaç tane soru var.

Şu an 1803 sürümünü kullanıyorum. 1809 sürümüne geçmek gerekiyor mu? Geçmezsem ne tür sorunlarla karşı karşıya gelebilirim? Herhangi bir performans kaybı yaşar mıyım?1809 sürümü Windows Update aracılığıyla gelecek mi yoksa bu sürüme yükselmenin tek yolu Rufus ile ISO dosyası yazdırmak mıdır? Rufus ile ISO dosyası yazdırırsam temiz kurulum mu yapmam gerekecek yoksa setup ekranında "Yükselt" seçeneğini mi seçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bahsettiğiniz 1809 sorunları öncesinde kaldı. Bu sorunlar ortaya çıkınca update geri çekildi. Şimdi yamalanıp sorunlar düzeltilip 1-2 gün öncesinde tekrar kullanıma sunuldu. Bana dün geldi. Far Cry 5 oynuyorum 1803'de ufak tefek 1 saniyeden daha kısa süren droplar vardı açıkçası şimdi onların hiçbirisi yok. Dün çok rahat çok akıcı bir şekilde oynadım saatlerce. Herhangi bir sorunla da karşılaşmadım.

Güncellemeler Windows Update ile gelecek. Bana da öyle geldi. Sıfırdan kurulum yapmanıza gerek yok. Her zaman güncel olan sürüm daha iyidir. Sonuçta olan hatalar gideriliyor ve performans iyileştirmeleri yapılıyor. Oyun Modu gün geçtikte daha iyi hale getiriliyor. Güncel olmanızdan yanayım.

Güncellemeler Windows Update ile gelecek. Bana da öyle geldi. Sıfırdan kurulum yapmanıza gerek yok. Her zaman güncel olan sürüm daha iyidir. Sonuçta olan hatalar gideriliyor ve performans iyileştirmeleri yapılıyor. Oyun Modu gün geçtikte daha iyi hale getiriliyor. Güncel olmanızdan yanayım.
Dostum ben şu anda win 10 1809 yüklemek istiyorum bana güncel bir link atar mısın. teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı