Windows 10 1809 nasıl?

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
Bugün temiz kurulumla 1703'ten 1809'a geçiş yaptım, bu sürümün performansı 1703'e göre nasıldır? Oyunlarda vs. herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün temiz kurulumla 1703'ten 1809'a geçiş yaptım, bu sürümün performansı 1703'e göre nasıldır? Oyunlarda vs. herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?
Merhaba;
Bende aynı şekilde 1703 den 1809 a geçiş yaptım performans olarak gayet güzel hiç bir sıkıntı yaşamadım ama bir problemim var güç ayarlarından herşey kapanmasın yapıyorum ama bilgisayar 15 dakkada bekleme moduna geçiyor ne yapsam çözemedim benim sistemmi windowstanmı anlamadım aynı sistemi laptopa kurdum aynı ayarları yaptım onda sorun yok.

Yeni bilgisayar aldığımda 1703 kurmuştum. Ancak driver yüklememe rağmen ekran kartımı görmüyordu. Daha sonra yükselttim ve gördü. Tahminimce yeni donanımları algılaması için yapılmış.

Kardeşim bilgisayarı kasmaktan başka bir işe yaramıyor, bilgisayarın rahat olması için Windows 8 veya Windows 10 giriş kullanmanı tavsiye ederim. Bu arada güncelleştirmeleri kapatmanı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı