Windows 10 1903 Kasma Sorunu

Yok kardesim 1903 normal PC'de takilirken bile donuyor anlamadim ben bu isi. Belki chipsette sikinti vardir nasil silerim chipseti tekrar yüklemek icin? Bende HDD yok sadece SSD var problem olur mu? Ama PC bos 500GB sadece 50GB falan dolu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen 1809 yukle 1903 sıkıntılı. Chipsetle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Ama illaki silmek istiyosan program ekle kaldirdan amd chipsetini kaldırabilirsin. İşlemci ısısını kontrol ettin mi??

Evet sikintili ama tek sikintinin 1903 oldugunu sanmiyorum hala sorunu cözemedim ve sali günü turnuvalarim basliyor saka gibi, isi degerleri min: 57 Max: 71 derece kardesim. Her testi yapiyorum ama sikinti yok anlamadim.

Boşta 57 derece hayra alamet değil. 38 derece olması lazım. Şimdi çok kalite bir termal macun alıyosunuz ve işlemcinin termal macununu yeniliyorsunuz. Stok soğutucu kullanıyorsanız çok kanallı bakır soğutucu kullanın derim.

Bosta 39 40 derece oluyor zaten usta , ben oyun acikken test ettim birtek.

398097

398098

En son Cinebenchmark testi deneyin sorun gözükmezse dediğim gibi 1809 sürümüne geçip deneyin.

Peki bunun için konu açtınız mı? Hayır. Artık bir konunuz var. Sistem özelliklerinizi belirtir misiniz? Ekran kartınız, sürücü sürümünüz vs.

Biz teste gelen sistemlere bile 1903 kurarken sizin 1903 yüzünden kasma yaşıyor olmanız anlamsız.
Hocam sürekli bir şeyleri yanlış yapıyorlar sonra başıma bu geldi diye konu açıyorlar. Ben kurdum hiçte sıkıntı yok. Takır takır çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı