Windows 10 1903 sürümü kurulmalı mı?

lawlaw

Kilopat
Daha fazla  
Yeni sistemime Windows 10 kuracağım fakat kararsız kaldım. Herkes 1903 sürümünden şikayetçi sorun yaşamak istemiyorum. Önerilerinize açığım arkadaşlar. Yardımcı olun lütfen.

İlk çıktığı gün güncelledim ve kurdum hiç bir sorunla karşılaşmadım. Oyun ve grafik programları yüklememe rağmen sorun çıkmadı, sizdeki korsansa eğeri 30 TL key almanızı tavsiye ederim. Performans olarak da etkiliyor bilgisayarı.

İlk çıktığı gün güncelledim ve kurdum hiç bir sorunla karşılaşmadım. Oyun ve grafik programları yüklememe rağmen sorun çıkmadı, sizdeki korsansa eğeri 30 TL key almanızı tavsiye ederim. Performans olarak da etkiliyor bilgisayarı.
Müsaitseniz bana link atabilir misiniz? Sizin de satın aldığınız veya güvenilir olan bir yer biliyor musunuz?

Cevap veren diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim. 1903 kuracağım.

Bir sorum var arkadaşlar.Bilgisayarımı her açtığımda ölçeklendirme faktörü %125 olarak ayarlanıyor. %100'e indirdiğim zaman benden oturumun kapatıp açılması gerektiğini söylüyor yapıyorum sorun çözülüyor daha sonra bilgisayarı tekrar açtığımda %125 ölçeklendirmeyi kullanmaya başlıyor. Ne kadar ayarlarsam ayarlayayım her kapatıp açtığımda %125 oluyor. %100'de kalmasını istiyorum.

Insanlar sadece problemi olduğunda buralara gelip belirtirler o yüzden sorunlu gibi gözüküyor ama diğer versiyonlardan hiçbir farkı yok. 2 haftadır sorunsuz kullanıyorum hatta direk temiz kurulum ile yaparsanız daha da stabil çalışabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı