Windows 10 1903 sürümü yayınlandı mı?

İki link varmış görmemişim. :) Google drive kota aşıldı hatası veriyor. Mega'dan tekrar indiriyorum gerek varmı bilmiyorum ama..
Google driveınıza ekleyin dosyayı, ondan sonra google driveınızdan indirebilirsiniz. Yandex'te de kota sıkıntısı var boşa indirmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
google driveınıza ekleyin dosyayı, ondan sonra google driveınızdan indirebilirsiniz. yandex de de kota sıkıntısı var boşa indirmeyin.

Ekledim ancak tekrardan kota aşıldı uyarısı verdi. Drive dan kopyalama yaparak şimdi indirmeye başladım. Teşekkürler. Mega da kota sıkıntsı vermişti.

Son düzenleme:
Ekledim ancak tekrardan kota aşıldı uyarısı verdi. Drive dan kopyalama yaparak şimdi indirmeye başladım. Teşekkürler. Mega da kota sıkıntsı vermişti.
BU linkte detaylı anlatım var. bu şekilde yaparsanız google drive üzerinden kolayca indirebilirsiniz.
google driveınıza ekleyin dosyayı, ondan sonra google driveınızdan indirebilirsiniz. yandex de de kota sıkıntısı var boşa indirmeyin.
Yandex değil mega olacak o* yazım yanlısı :D

Windows update üstünden ne zaman yayınlanmaya başlar veya yükseltme aracı üstünden?

Programlar ve Özellikler kısmında Windows Sandbox'ı göremedim.
Screenshot_1.jpg.0e647a045d5f86a8595c49d5bb15f26d.jpg

@witicieen ESET antivirüs ve güvenlik duvarını kullandığından Windows Defender devre dışı bırakıyor. Herhangi bir sorun olmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı