Windows 10 1903 sürümü kurulmalı mı?

Reis diyelim aldım kodu girdim tamam. İleride format attığımda aynı kodu tekrardan kullanabilir miyim yenisini mi almam gerekir?
İleride format attığınız zaman yada başka bir bilgisayara geçtiğiniz zaman lisans sorunları yaşamak istemiyorsanız Microsoft hesabınız ile Windows lisansınızı bağlayın böylece Windows u aktifleşmemiş bir bilgisayarda Microsoft hesabınız ile giriş yaptığınızda Windows otomatik olarak aktifleşecek.

İleride format attığınız zaman yada başka bir bilgisayara geçtiğiniz zaman lisans sorunları yaşamak istemiyorsanız Microsoft hesabınız ile Windows lisansınızı bağlayın böylece Windows u aktifleşmemiş bir bilgisayarda Microsoft hesabınız ile giriş yaptığınızda Windows otomatik olarak aktifleşecek.
Anladım teşekkür ederim.

Reis diyelim aldım kodu girdim tamam. İleride format attığımda aynı kodu tekrardan kullanabilir miyim yenisini mi almam gerekir?
Aynısını kullanabiliyorsunuz diye biliyorum. Forumda "BIOS'a kaydediliyor" diye okuduğumu hatırlıyorum *kesin değil*
Edit: Zaten cevap verilmiş, yeni gördüm. Pardon.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı