Windows 10 1903 Sürümü Stabil mi?

Bende de HDD var ama kasma donma sorunum yok. Windows 7'den geçtim hız olarak daha iyi 1809 sürümünü kullanıyorum ve bilgisayarım 9 senelik.
Benimki de 7 senelik. Kasma donma gibi değil zaten Windows arkada güncelleme yaparken bir iş yapmak veya bir şey indirirken kullanmak çok güçleşiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün yükledim hatta konu açtım, on numara beş yıldız bir sürüm olmuş. Kötü yorum sahipleri çoğunlukla HDD kullanan insanlar, SSD kullanırsan sorun yaşamazsın ama eğer SSD yoksa geçme derim.
HDD var zaten 1809’da aynı sorun oluyor, 100% disk kullanımından başka sorun çıkmaz galiba kursam mı? PC format şart çünkü elimde sadece 1903 sürümü var.

Benimki de 7 senelik. Kasma donma gibi değil zaten Windows arkada güncelleme yaparken bir iş yapmak veya bir şey indirirken kullanmak çok güçleşiyor.

Benim güncelleme veya indirme yaparken bir sıkıntım yok ama 7 yıllık bilgisayar illaki bi yerde performans sıkıntısı olur ama genel olarak bence gayet iyi ben çok memnunum.
HDD var zaten 1809’da aynı sorun oluyor, 100% disk kullanımından başka sorun çıkmaz galiba kursam mı? PC format şart çünkü elimde sadece 1903 sürümü var.

Sistemin eski değilse sorun çıkacağını sanmıyorum. Benim bilgisayarım 9 senelik ben 1903 sürümünü kurduğumda geç açılma ve takılma gibi problemler yaşadım.

Benim güncelleme veya indirme yaparken bir sıkıntım yok ama 7 yıllık bilgisayar illaki bi yerde performans sıkıntısı olur ama genel olarak bence gayet iyi ben çok memnunum.

Sistemin eski değilse sorun çıkacağını sanmıyorum. Benim bilgisayarım 9 senelik ben 1903 sürümünü kurduğumda geç açılma ve takılma gibi problemler yaşadım.
İ5-2400, 4 GB RAM ve RX 460 ekran kartı var. Pek de yeni değil.

Peki buradaki versiyonun Microsoft'un kendi sitesinde yayınlayacağı ISO'dan bir farkı olur mu?

Buradaki ISO zaten Microsoft'un kendi sitesinde, MSDN'de yayınladığı ISO 😊 Orijinalliğini kontrol etmek için de bu SHA1 kodunu kullanabilirsiniz: 3057ab3d635775d8c8c0e557703570c22d123af3

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı