Windows 10 1903 Stabil Çalışıyor Mu?

Uzun süredir kullanıyorum. 1809 ne kadar stabilse 1903 de o kadar stabil. Ayrıca stabil değil yazan ve yazacak arkadaşlar ne gibi sorunlar gördüklerini ve hangi şartlar altında kullandıklarını (nasıl bir bilgisayar ile) yazıp argümanlarının altını doldururlarsa çok daha iyi olur. Zira sadece ''stabil değil'' yazmak çok da bir şey ifade etmiyor.

i7 5700hq ve 850 evo ssd bulunan laptop'umda temiz kuruluma rağmen sorunlar yaşıyorum, başlat menüsü çoğu zaman geç tepki veriyor, gece ışığı düzgün çalışmıyor, oyunlarda biraz performans düşüşü yaşıyorum. Bu zamana kadar her sürümü kullandım fakat bu kadar berbat olana daha rastlamadım.

Uzun süredir kullanıyorum. 1809 ne kadar stabilse 1903 de o kadar stabil. Ayrıca stabil değil yazan ve yazacak arkadaşlar ne gibi sorunlar gördüklerini ve hangi şartlar altında kullandıklarını (nasıl bir bilgisayar ile) yazıp argümanlarının altını doldururlarsa çok daha iyi olur. Zira sadece ''stabil değil'' yazmak çok da bir şey ifade etmiyor.
Ryzen 1800x, m2 sata, 24gb ramle kullaniyorum. Ara ara donmalar mevcut. Uygulamalar gecikmeli calisiyo, gece ısığı calısmiyo, wifiyi her seferinde manuel olarak bağlantısını yapmak zorunda kaliyorum. Muzik produksiyonu yaparken render alirken sistem stabil degil. Koyu tema sectigimde gorev cubugu rengi degismiyo. Bu arada sifirdan kurulum yapmistim. 1809 surumu daha performansli. Birde geç algilama sorunu var 1809 kadar hizli degil.

İlk defa bu sürümde Windows 10 u sevdim. Bence gayet stabil ve oyunlarda bir fark göremedim. Önceden ne alıyorsam o. Gece ışığı biraz sapıtıyor ama onu da 3.parti uygulamalarla çözebiliyorsunuz.

Genellikle stabil ama çok aptalca şeylerden mavi ekran veriyor.
örnek :
1- Bir belgeyi yazdırmaya çalışırken yazdıra basmamla mavi ekran vermesi.
2- Program Files'a girdim mavi ekran verdi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı