Windows 10 1903 Sürümüne Geçilmeli mi?

Windowsun 1903 güncelleştirmesinde bazı sorunlar olduğunu duydum. Sizce güncelleştirmeli miyim?

dsdsaa.png

Çözüm
Ben geçmenizi öneriyorum. Fazla dosyanız yoksa Temiz kurulum ile geçiş yapmanız daha iyi olacaktır.
Özellikle işaretçi rengini ve boyutunu değiştiren özellikler çok işime yaradı.
Screenshot_1.png
Bazı uygulamalar için sağ tıklayıp kaldırma sistemi geldi. @Bonexq
Screenshot_2.png
Kalkmayan uygulamalar, gizlilik ayarları vb. içinse aşağıdaki rehbere bakabilirsin.
Bende de stabil ve düzgün çalışıyor. Hatta yeni sürümle önceki sürümlerde kaldırılmayan ve kapatsanız dahi arkaplanda çalışan Windows uygulamalarının çoğu artık kaldırılabiliyor ve böylece işlemci, ram kullanımı düşüyor.

Bende de stabil ve düzgün çalışıyor. Hatta yeni sürümle önceki sürümlerde kaldırılmayan ve kapatsanız dahi arkaplanda çalışan Windows uygulamalarının çoğu artık kaldırılabiliyor ve böylece işlemci, ram kullanımı düşüyor.
Hocam yeni başladım Windows 10 kullanmaya, bu uygulamalı yazar mısınız?

Şuan onları hatırlayamıyorum maalesef ama siz uygulama adı söylerseniz, kaldırıp kaldırılmayacağına yardım ederim. Forumda buraya yazarsak konu dışına çıkmış olabiliriz. Başlat menüsünde uygulamalara göz atıp, kullanmayacağınızı düşündüklerinizi kaldırabilirsiniz.

Ben geçmenizi öneriyorum. Fazla dosyanız yoksa Temiz kurulum ile geçiş yapmanız daha iyi olacaktır.
Özellikle işaretçi rengini ve boyutunu değiştiren özellikler çok işime yaradı.
Screenshot_1.png
Bazı uygulamalar için sağ tıklayıp kaldırma sistemi geldi. @Bonexq
Screenshot_2.png
Kalkmayan uygulamalar, gizlilik ayarları vb. içinse aşağıdaki rehbere bakabilirsin.

Son düzenleme:
Çözüm
Ben yeni geçtim 6gb ddr3 ram ve intel i3 2120'ye sahibim hiçbir çökme kasma gibi bir sorun görmedim.Ama küçük bir sorun fark ettim Gece Işıgı çalışmıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı