Windows 10 1909 sistem kesintileri yüksek CPU kullanımı

Yukarıdaki hiçbir öneri sorunu çözmüş değil. Recep Bey'in dediği gibi donanım çakışması ama hangi donanım sebep oluyor bulamıyorum. Ekran kartı ve USB cihazlarım kesinlikle değil denedim. Ve Windows sitesinden Process Explorer yükledim görev yöneticisi silindi. Şimdi de bu başıma çıktı.
Merhaba arkadaşlar, sorunu çözmüş bulunuyorum. Notebook'umda hem SSD hem de HDD kullanmaktayım. HDD için malum caddy aparatı kullanıyorum. Bu aparat üzerinde kimsenin görememesi için minnacık switch koymuşlar. Bu switch uyumluluk sorunlarını gideriyormuş, amazon'da kullandığım ürünün açıklamasına baktım. HDD çalışırken daha öncesinde gecikmeler olurdu, PC açılış ve kapanışlarda şimdi o sorunlar da ortadan kalktı.

Ama benim anlamadığım 1 seneden fazladır bu aparatı kullanıyorum, ya daha önce farkında değildim sistem kesintilerinin işlemciyi sömürdüğünü ya da yeni oldu.

Siz de bu aparatı kullanıyorsanız ve benim gibi bu soruna sahipseniz aparat üzerinde bağlantıda olduğu gibi switch olacak. Onu bir tık veya iki tık ilerletin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı