Windows 10 2004'e geçmeyin

Abilzade123

Centipat
Öncelikle herkese merhaba! Windows 10 2004 sürümüne şimdilik geçmeyin. 40'dan fazla bug vardır. 4 GB RAM'lık bir sisteme Windows 10 2004 kurdum 75% RAM kullanımı vardı ve bilgisayar bayağı ısınıyordu. Bu sorun artık YouTube'da 50'den fazla videoda vardır. Tek RAM sorunu değil de hem yüksek CPU hem disk kullanımı vardır. Drivlerle ilgili sorun da vardır. Mesele ben NVIDIA ekran kartının Driver'ini indirirken error verdi.
Bilgisayara uyumlu olmadığını söyledi.
Geçen arkadaşlar varsa 1909'a geri dönsün. Microsoft bununla ilgili bir paylaşım da yapmıştı. 1 ay içinde sorunun giderileceğini söyledi.

Not: Windows 10 2004 sürümüne karşıdeğiliz. Sadece biraz beklemenizi istiyoruz. Sorun giderilene kadar Windows 10 1909 sürümünde kalın.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 haftayı aşkın kullanıyorum, render aldım oyun oynadım bilgisayarda yapılabilecek hemen herşeyi yapıyorum. Bir problem yaşamadım şimdiye kadar.

Windows her donanımda aynı şekilde çalışmak zorunda değil. 1 kişide sorun çıkarmış olması, binlerce farklı kombinasyonda donanımlara sahip diğer PC kullanıcılarında da sorun çıkaracağı anlamına gelmez. Bu nedenle Windows 10 2004 sürümüne güncellemeyin vs. tarzında söylemlerin doğru olmadığını düşünüyorum.

2 haftaya yakındır kullanıyorum. 1909 sürümündeyken de 2004'e geçtikten sonra da devam eden nadiren de olsa bilgisayarın reset atması sorunum vardı.(Zaten 1909'dan 2004'e format atma sebebim de buydu) Yeni PSU aldım ve hızlı başlatmayı kapatınca sorunum çözüldü. Onun dışında 2 haftadır hiçbir sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı