Windows 10 23H2 güncellemesiyle gelmesi beklenenler!

Ne yazık ki tech community forumunda daha önceden açıklanmıştı şu anlık bu şekilde gözüküyor.

Umarım 23H2 çıkar ancak bilemiyorum 😔

Tavsiye kısmında söylenilene göre "Herhangi bir ek Windows 11 özellik güncelleştirmesi olmayacağından şimdi Windows 10'e geçmenizi önemle tavsiye ederiz." demişler. Bu ne demek oluyor? @Emir M.

Ne yazık ki tech community forumunda daha önceden açıklanmıstı şu anlik bu şekilde gözüküyor.

Umarım 23H2 çıkar ancak bilemiyorum 😔 @neXusTS

Windows 10 özellik güncellemesi almayacak diye biliyorum yani Copilot, RAR desteği gibi özellikler gelmeyecek Sadece güvenlik güncellemesi alacak. Windows 11'e odaklanmış durumdalar.

Windows 10 özellik güncellemesi almayacak diye biliyorum yani Copilot, RAR desteği gibi özellikler gelmeyecek Sadece güvenlik güncellemesi alacak. Windows 11'e odaklanmış durumdalar.

Ona bakarsanız "Medya Oynatıcı ve Windows Yedekleme" gibi özellikler geldi. Belki bu özelliklerde gelir sonuçta Windows 10'nun kullanıcı sayısı fazla Microsoft kolay kolay stabil işletim sistemiyle ilgilenmemeyi bence göze alamaz.

Ona bakarsanız "Medya Oynatıcı ve Windows Yedekleme" gibi özellikler geldi. Belki bu özelliklerde gelir sonuçta Windows 10'nun kullanıcı sayısı fazla Microsoft kolay kolay stabil işletim sistemiyle ilgilenmemeyi bence göze alamaz.

Hocam uygulama sürümleri güncellenebilir ama özellik güncellemesi almaz ufak tefek değişiklikler olabilir.

Windows 11 23h2'ye bir tek RAR desteği ve yenilenen Dosya Gezgini için geçilebilir.
Fakat %100 NTLite ile yeniden debloat yani demicrosoft etmem gerekecek.😂

Ayrıca yeni ayarlar menüsü ile dev Drive/home özelliğini pek de sevemedim.

Özellikle de yeni ayarlar menüsü aslında Microsoft 365 reklam panosu olduğu için. Fakat o menü ben yerel hesap kullandığımdan en fazla Microsoft hesabı reklamı yapabilir.
O da sıkıntı değil.😁😂😂😂

Onun dışında güzel gibi.👌👍
@Leon Dayı @489798

Son düzenleme:
Windows 11 23h2'ye bir tek RAR desteği ve yenilenen Dosya Gezgini için geçilebilir.
Fakat %100 NTLite ile yeniden debloat yani demicrosoft etmem gerekecek.😂
Ayrıca yeni ayarlar menüsü ile dev Drive/home özelliğini pek de sevemedim.
Özellikle de yeni ayarlar menüsü aslında Microsoft 365 reklam panosu olduğu için. Fakat o menü ben yerel hesap kullandığımdan en fazla Microsoft hesabı reklamı yapabilir. O da sıkıntı değil.😁😂😂😂

Onun dışında güzel gibi.👌👍
@Leon Dayı @489798

Kesinlikle hocam.

Hocam 22631.2265 beta güncellemesi güzel görünüyor geçelim mi?
Yoksa bu hafta gelecek betayi mi bekleyelim @GokhanYigitGya temiz kurulum yapmayı planlıyorum.

Neyse gerek yok 21h2'de kalayım 🤨

Son düzenleme:

Geri
Yukarı