Windows 10 açılırken windows logosunda kalma sorunu

cantrn1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Windows 7'den windows 10'a geçiş yaptım fakat küçük bir sorunum var. Açılırken windows logosunda takılıp kalıyor fakat kasanın güç düğmesine basılı tutup kapatıp tekrar açınca bir sorun çıkarmadan açılıyor. Tahminim ekran kartı sürücüsü ile ilgili windows 8.1 için olan sürücüyü kullanıyorum ekran kartım biraz eski olduğu için windows 10'a uygun sürücü çıkarmadılar. Windows 7'ye geri mi döneyim yoksa bunun başka bir çözümü var mı ? Bir tane resim de ekledim (Kameramda odak problemi olduğundan pek net değil kusura bakmayın).

Bu arada ekran kartım amd hd 4830.

img_20160503_194812 (2048 x 1152).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Windows 7'den windows 10'a geçiş yaptım fakat küçük bir sorunum var. Açılırken windows logosunda takılıp kalıyor fakat kasanın güç düğmesine basılı tutup kapatıp tekrar açınca bir sorun çıkarmadan açılıyor. Tahminim ekran kartı sürücüsü ile ilgili windows 8.1 için olan sürücüyü kullanıyorum ekran kartım biraz eski olduğu için windows 10'a uygun sürücü çıkarmadılar. Windows 7'ye geri mi döneyim yoksa bunun başka bir çözümü var mı ? Bir tane resim de ekledim (Kameramda odak problemi olduğundan pek net değil kusura bakmayın).

Bu arada ekran kartım amd hd 4830.

Eki Görüntüle 158579
Aynı sorun bendede oluyordu win10 kullanıcısıyım bilgisayarın açılırken dolma işaretinde takılıyor.
Bende düğmesine basarak tekrardan kapatıyordum açtığımda düzeliyordu. Sende böyle bir sorun olma ihtimalini düşünemiyorum ama ya güncellemelerden yada donanımsal sorundan oluyordur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı