Windows 10 - ApRa V2 Performance ISO

@-yunus-Emre herhangi bir sürücü kurulumu kaldırılmadı, otomatik olarak kurulmazsa el ile kurun bir problem olmayacaktır.

Tamamdır hocam. Basit bir CMD komuduyla PCdeki tüm driverleri bir klasöre yedekledim. Formattan sonra aygıt yöneticisinden manuel olarak kurulum yapacağım. Umarım sorun yaşamam driver konusunda.
@-yunus-Emre Herhangi bir sürücü kurulumu kaldırılmadı, otomatik olarak kurulmazsa el ile kurun bir problem olmayacaktır.
Hocam peki bu isonuzu kurarsam evdeki yazıcımı bilgisayar üzerinden kontrol edebilir miyim? Yani bilgisayar üzerinden yazıcıdan bir fotokopi çıkartabilir miyim? Şuan hiç bir sıkıntı yok wifi üzerinden çıkartabiliyorum.

• Ek performans isteyenler için ekstranın içerisinde "Registry Tweaks.reg" dosyası mevcut.

Bu mesajın üzeri çizilmiş. Yani bunu kullanmayayım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows mağaza ve Xbox uygulamalarını istediğimiz zaman internet üzerinden vs indirebiliyoruz değil mi? Bir de normal kurulum yaparken PC kapanınca açılırken Flash'ı takıyordum direkt açılıyordu bu dosyada da aynı şekil olacaktır değil mi?

Hocam link bozuk, size zahmet linki yenileyebilir misiniz? Gayet güzel bir çalışma olmuş. Teneke bilgisayarıma kurmak istiyorum.

Bu tarz konular açacağınız zaman rica ediyorum öncesi ve sonrası şeklin de ekran görüntüleri ile ya da videolu şekilde FPS testleri falan da paylaşın. Bu şekilde kurup kurmamak arasında çok arada kalıyor insanlar. Boşu boşuna millet 2 saat format atmakla uğraşmasın. Ayrıca neden NVIDIA kontrol paneli kaldırılmış onu da anlamadım. Onun ne zararı var ki?

Hocam link sizde mevcutsa paylaşmanızı rica edeceğim.

Bu tarz konular açacağınız zaman rica ediyorum öncesi ve sonrası şeklin de ekran görüntüleri ile ya da videolu şekilde FPS testleri falan da paylaşın. Bu şekilde kurup kurmamak arasında çok arada kalıyor insanlar. Boşu boşuna millet 2 saat format atmakla uğraşmasın. Ayrıca neden NVIDIA kontrol paneli kaldırılmış onu da anlamadım. Onun ne zararı var ki?

Hocam link sizde mevcutsa paylaşmanızı rica edeceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı