Windows 10 bad System info mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Berke Sel

Femtopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Editör
Merhaba arkadaşlar daha bu gün bilgisayarım normal seyrinde çalışırken daha dün format attığım için belirli şeyleri kaldırmak isteği duydum bilgisayarımdan. Daha hızlı olması için hızı alamayıp MSConfig kısmına girdim ve sistemle birlikte başlatılan bazı uygulamaları oradan kapattım hatta kapatmadan önce bir sorun çıkar mı diye Google'a yazıp ne işe yaradıklarına baktım ona göre kapattım sonra bilgisayarımı yeniden başlattım mavi ekran hatası aldı direk bad System info diye bir hata hatanın neden kaynaklandığını biliyorum ama çözüme nasıl gidiceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSConfig kısmı tehlikelidir. Yaptığınız ayarları geri alın.
Aşağıdaki rehbere göre dosyaları paylaşın.

Acaba nasıl geri alacağım bilgisayarı açtığımda mavi ekran alıyorum sürekli gelişmiş seçeneklerine ancak girebiliyorum cmd kısmı var ordada ;d

@Enes3078 hocam bakar mısınız?
Hocam çözüm bulunurmu vallaha çok kötü durumda kaldım sadece 2 lenovo uygulaması vardı onları kapattım birde 2 tane amd uygulaması vardı onları kapatırken google'dan baktım hatta technopat sitesinden konuyla ilgili başlık açılmıştı kapatırsan hiçbirşey olmaz gibisinden bende ona güvenerek kapattım yeniden başlattığımda bad system config info diye hata aldım hiç bir şey bilmiyorum allah rızası için yardım edin ya ;d

Normal güvenli moda girebiliyor musunuz?
Hocam onu hiç denemedim zaten akşam gece 4 gibi bu sorun çıkmıştı bende çözüm odaklı düşünüp videolar felan izledim cmd'de kodlar yazıyorlardı çok karışıktı aslında aklımq geldi güvenli mod'da bilgisayarı açmak fakat ben uygulamarı başlangıcını kapattığım için güvenli mod'da etki etmiyeceğini düşündüm

CMD'ye SFC /scannow yazıp sonucu paylaşır mısınız?

Ek olarak güvenli moda giriş yapmayı deneyin.

Hocam güvenli Mod'da açtım bilgisayarı fakat gene aynı sorunla karşılaştım şimdi sizin dediğiniz kodu bilgisayara girdim %25 civarlarında ama acaba yaptığım MSConfig'deki ayarları geri alabileceğim bir kısım yok mudur da gidip geri alayım?

Ek olarak Güvenli Moda giriş yapmayı deneyin.
Böyle birşey söyledi hocam

Ek olarak Güvenli Moda giriş yapmayı deneyin.

Dosya Ekleri

• 16083756921804889280328818319740.jpg
    16083756921804889280328818319740.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı