Windows 10 beyaz ekran gidip geliyor

LazDrovya

Kilopat
Merhabalar,
Bilgisayarda daha önce karşılaşmadığım bir şey oldu. Bilgisayarı açar açmaz beyaz ekran gidip geliyor ve CTRL+alt+del kombinasyonu dışında hiçbir şeye basılmıyor, tıklanmıyor. Bilgisayar her zamankinden çok daha geç açılıyor (SSD var). Öncelikle durumun ekran kartıyla alakalı olabileceğini düşündüm fakat çok enteresan bir şekilde bilgisayarda açılan farklı bir kullanıcı hesabı var. Diğer oturumu açtığımda hiçbir problem yok. İki hesap da yönetici hesabı. Virüs taramasını diğer oturumdan hep Windows Defender, hem TOTAL360 Security kullanarak yaptım fakat değişen bir şey olmadı. Sistem geri yükleme ile 1 hafta geriye gittim fakat yine değişen bir şey olmadı. Format tek çare gibi görünüyor ancak bilgisayar iş bilgisayarı olduğu için üzeirndeki programları kurmak çok teferruatlı geliyor. Problemi kısa bir video çekerek aşağıya görselini bırakıyorum. İlginiz için teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablolarla ilgili bir problem olsaydı diğer oturumda da aynı sorunlar olmaz mıydı hocam?
o kadar sey gordumki, ondan dedim ama sizinki yazilimsal tahminim hesabinizin yedegini alin yeni bir hesap açin en mantiklisi kotu yazilim girmis olmasi muhtemel yada ddu uninstaller ile ekran kartinizi sifirdan kurun. yazilimda bazi hatalar mantiksiz her ne kadar yazilim mantikla yurusede :D.

Söylediklerinizi teker teker denedim. Fakat daha önce de belirttiğim gibi, 2 farklı oturum var bilgisayarda. 2. sinin nasıl oluştuğuna dair de hiçbir fikrim yok orası da ayrı bir durum zaten de, bir kullanıcı hesabında olup da diğerinde olmayan sorun ekran kartıyla alakalı olabilir mi? Bana çok mantıksız geliyor.

Söylediklerinizi teker teker denedim. Fakat daha önce de belirttiğim gibi, 2 farklı oturum var bilgisayarda. 2. sinin nasıl oluştuğuna dair de hiçbir fikrim yok orası da ayrı bir durum zaten de, bir kullanıcı hesabında olup da diğerinde olmayan sorun ekran kartıyla alakalı olabilir mi? Bana çok mantıksız geliyor.
ikinci oturumu açmamissaniz siz, kesin virus, antivirus ne kullaniyorsunuz kaspersky antivirus ile taratin kesin bi cozum bulabilir.

Geri
Yukarı