Windows 10 Bluetooth kapanmıyor

Ozan-Tufan

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Windows 10 kullanıyorum, sağ alt köşedeki bildirimler köşesinden Bluetooth kapatmaya çalışıyorum ama hala mavi ışık geliyor. Bastığım zaman kapanmıyor ve ayarlara gidiyor. Aygıt yöneticisinde ise Bluetooh zaten gözükmüyor. Kısacası, Bluetooth yok bilgisayarımda ama açık gözüküyor. Bu sorun nasıl düzelir? @er36po @Asım Demir

Aynı sorun bende de oluyor. Bazen açtığımda simge var, bazen yok ben de çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Resimdeki sorun var her açılışta gelmiyor %50 ihtimal ben çözemedim doğrusu gerekirse.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    11,1 KB · Görüntüleme: 387
Bluetooth güncelleyin sorun ortadan kalkacaktır. Olmazsa bile bluetooth sürülerini kaldırın CCleaner temizleyin. Sonra en güncel sürümünü kurun. Bende aynı sorunu yaşıyordum bluetooth güncelledim şimdi rahatlıkla kullanıyorum sıkıntı yok.

bt.png

Bluetooth güncelleyin sorun ortadan kalkacaktır. Olmazsa bile bluetooth sürülerini kaldırın CCleaner temizleyin. Sonra en güncel sürümünü kurun. Bende aynı sorunu yaşıyordum bluetooth güncelledim şimdi rahatlıkla kullanıyorum sıkıntı yok.

Eki Görüntüle 143949

Sorun kullanılmaması değil bu pcler leptop değil masaüstü ve Bluetooth olmamasına rağmen var gibi gözüküyor ve ayrıca açık gözüküyor :) her açılışta olmuyor %50 tekrar baştada belittiğim gibi pc'de hiç bir Bluetooth aygıtı yok.

Sorun kullanılmaması değil bu pcler leptop değil masaüstü ve Bluetooth olmamasına rağmen var gibi gözüküyor ve ayrıca açık gözüküyor :) her açılışta olmuyor %50 tekrar baştada belittiğim gibi pc'de hiç bir Bluetooth aygıtı yok.
Kardeşim benim bende düşündüm bazı arkadaşlarda da yardımcı olmak için ekledim. Ben laptop kullanıyorum kapatamıyordum. Onu böyle yaparak çözdüm. Sende de varmış sen dene olacaktır. ;) O simge sorunu yazılımsal'dır.

Son düzenleme:
Laptop mu masaüstü bilgisayar mı diye sormam da ki sebep; bluetooth varmış gibi gösteriyor Windows 10.
Bende de o şekilde gösteriyor sizin yanıldığınızı fark ettim o yüzden sordum :)
Bluetooth aygıtınız yoksa dikkate almayın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı