Windows 10 boot ederken hata veriyor

Dosya Ekleri

• 20220801_201313.jpg
    20220801_201313.jpg
    169,5 KB · Görüntüleme: 21
  1. Tüm disketleri, CD 'Leri ve DVD 'Leri bilgisayarınızdan kaldırıp bilgisayarınızı yeniden başlatın. Başlangıç düğmesine , Sistemi Kapat düğmesi yanındaki oka (veya Kilit düğmesi yanındaki oka) ve ardından da Yeniden Başlat seçeneğine tıklayın.
  2. Aşağıdakilerden birini yapın:
    • Bilgisayarınızda yalnızca bir tane işletim sistemi yüklüyse, bilgisayarınız yeniden başlarken F8 tuşuna basılı tutun. F8 tuşuna Windows logosu görünmeden önce basmanız gerekir. Windows logosu görünürse, Windows oturum açma isteği görünene kadar bekleyerek ve bilgisayarınızı kapatıp yeniden başlatarak yeniden denemeniz gerekir.
    • Bilgisayarınızda birden fazla işletim sistemi yüklüyse, güvenli mod da başlatmak istediğiniz işletim sistemini vurgulamak için ok tuşlarını kullanın ve F8'e basın.
  3. Gelişmiş Önyükleme Seçenekleri ekranında, kullanmak istediğiniz güvenli mod seçeneğini vurgulamak için ok tuşlarını kullanın ve ardından Enter tuşuna basın.
  4. Yönetici hakları olan bir kullanıcı hesabıyla bilgisayarınızda oturum açın.
  5. Burada ok tuşları ile cmd ile güvenli modu seçin ve mesaj yazın tekrar.

1. Tüm disketleri, CD 'Leri ve DVD 'Leri bilgisayarınızdan kaldırıp bilgisayarınızı yeniden başlatın. Başlangıç düğmesine , Sistemi Kapat düğmesi yanındaki oka (veya Kilit düğmesi yanındaki oka) ve ardından da Yeniden Başlat seçeneğine tıklayın.
  2. Aşağıdakilerden birini yapın:
    • Bilgisayarınızda yalnızca bir tane işletim sistemi yüklüyse, bilgisayarınız yeniden başlarken F8 tuşuna basılı tutun. F8 tuşuna Windows logosu görünmeden önce basmanız gerekir. Windows logosu görünürse, Windows oturum açma isteği görünene kadar bekleyerek ve bilgisayarınızı kapatıp yeniden başlatarak yeniden denemeniz gerekir.
    • Bilgisayarınızda birden fazla işletim sistemi yüklüyse, güvenli mod da başlatmak istediğiniz işletim sistemini vurgulamak için ok tuşlarını kullanın ve F8'e basın.
  3. Gelişmiş Önyükleme Seçenekleri ekranında, kullanmak istediğiniz güvenli mod seçeneğini vurgulamak için ok tuşlarını kullanın ve ardından Enter tuşuna basın.
  4. Yönetici hakları olan bir kullanıcı hesabıyla bilgisayarınızda oturum açın.
  5. Burada ok tuşları ile cmd ile güvenli modu seçin ve mesaj yazın tekrar.
Bios ekranından sonra direkt o mavi ekran hatasına geçiyor nasıl yapıcam bunları ?

Ekstradan bozuk sandığım bir HDD bağlayarak bu ekrana gelebildim şimdi ne yapmam gerek?

Sorun gider > sistem geri yükleme deneyin. Olmazsa, sıfırla gibi bir seçenek varsa onu deneyin. Senin normal diskinde de problem olabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı