Windows 10 boot ederken hata veriyor

Bu bilgisayarı sıfırla diyerek bir ihtimal kurtarabilirsiniz ancak sıfırlama işlemi uzun sürer, 3-4 saat sürebilir. Ayrıca, senin USB ya da disk sorunlu gibi gözüküyor veya BIOS ayarların hatalı. BIOS ayarlarını varsayılana döndürmeyi deneyebilirsin. USB sorunlu gibi geldi bana, yeni USB alana kadar Windows açıldığı zaman böyle temiz kurmayı deneyebilirsin ama pek temiz olmaz.

Geri yükleme yapamıyorum kayıtlu bir geri dönüş noktası yok
Ama sıfırla dediğimde windows silinmiyor büyük ihtimal windowsu silmem gerekirmi sıfırlada sedece ayarlarınızı siler diyor

Bu bilgisayarı sıfırla diyerek bir ihtimal kurtarabilirsiniz ancak sıfırlama işlemi uzun sürer, 3-4 saat sürebilir. Ayrıca, senin USB ya da disk sorunlu gibi gözüküyor veya BIOS ayarların hatalı. BIOS ayarlarını varsayılana döndürmeyi deneyebilirsin. USB sorunlu gibi geldi bana, yeni USB alana kadar Windows açıldığı zaman böyle temiz kurmayı deneyebilirsin ama pek temiz olmaz.

Bios a f5 yapıp sıfırladım zaten

Ama sıfırla dediğimde Windows silinmiyor büyük ihtimal Windows'u silmem gerekir mi? Sıfırla sadece ayarlarınızı siler diyor.

Windows'u tekrar kurar. İsteğe bağlı uygulamalarını silme seçeneğini yapabilirsin.

Kişisel bilgisayarınızı sıfırlarken bir sorun oluştu diyor.

Sen ne yaptıktan sonra Windows böyle oldu? Windows'un ciddi dosyaları hasar aldığından dolayı mavi ekran aldın yüksek ihtimal. Çık ve Windows 10 ile devam et tıklar mısın?

Dosya Ekleri

• 20220803_202802.jpg
    20220803_202802.jpg
    232,3 KB · Görüntüleme: 12

Geri
Yukarı