Windows 10 Boot'u sildim

Bende de grub silinmişti aniden. Fakat bilgisayar tam açılırken bios tuşuna basınca iki boot seçeneği de çıkıyordu ve çalışıyordu. Sizde işler biraz karışmış sanırım ama bunu denemekten zarar gelmez.

Bende de grub silinmişti aniden. Fakat bilgisayar tam açılırken BIOS tuşuna basınca iki Boot seçeneği de çıkıyordu ve çalışıyordu. Sizde işler biraz karışmış sanırım ama bunu denemekten zarar gelmez.

Hocam benim en büyük sorunum zaten BIOS'a girememekti :( simdi telefondan ISO dosyasi indiriyorum buradan format USB'si yapacağım ls kodunu yazinca oradan flash bellegi secebiliyorum bir onu deneyeceğim olmazsa bilgisayarcinin eline dusucem maalesef.

Hocam benim en büyük sorunum zaten BIOS'a girememekti :( simdi telefondan ISO dosyasi indiriyorum buradan format USB'si yapacağım ls kodunu yazinca oradan flash bellegi secebiliyorum bir onu deneyeceğim olmazsa bilgisayarcinin eline dusucem maalesef.
Ben konunun başını anlamamışım sanırım. Ne diyim kolay gelsin umarım düzeltebilirsiniz.

USB'ye Windows kurtarma ISO'su yazdırın. Onu da başka bir bilgisayardan halletmeniz gerekecek. İnternet cafeler olabilir belki.

USB'ye Windows kurtarma ISO'su yazdırın. Onu da başka bir bilgisayardan halletmeniz gerekecek. İnternet cafeler olabilir belki.
Sıkıntı elinde USB bellek olmaması sanırım.
A101'den 10-15 liraya bir USB bellek alınabilir aslında. Tabi işe yarayacak mı USB bellek, o konuda bilgim yok. Linux kullanmadım hiç.

Sıkıntı elinde USB bellek olmaması sanırım.
A101'den 10-15 liraya bir USB bellek alınabilir aslında. Tabi işe yarayacak mı USB bellek, o konuda bilgim yok. Linux kullanmadım hiç.

Yok hocam var USB bellegi hazirliyorum şu an format atacağım artik.

USB'ye Windows kurtarma ISO'su yazdırın. Onu da başka bir bilgisayardan halletmeniz gerekecek. İnternet Cafe'ler olabilir belki.

Hocam telefonfan yapiliyormus ben telefondan ISO'yu indiriyorum şu an sonra OTG kabloyla flash bellegi takip format USB'si oluşturacağım.
Ben konunun başını anlamamışım sanırım. Ne diyim kolay gelsin umarım düzeltebilirsiniz.
Teşekkür ederim ls de usb yi goruyor eger ordan secip formatlayabilirsem guzel olcak.
Teşekkür ederim ls de usb yi goruyor eger ordan secip formatlayabilirsem guzel olcak.

Geri
Yukarı