Windows 10 Çok Yavaş

Alakası bile yok. Gerçekten üreticisinin ve birçok firmanın elini ayağını kestiği bir işletim sistemi mi öneriyorsunuz? Anlamadığınız konuya mesaj yazmayın, mesaj kssmaya gerek yok.
Asıl soruya gelirsek herhangi bir SSD alıp Windows 10'u SSD'ye kurarsanız sorun kalmayacaktır.
Ben zaten 8.1'e döndüm 20sn falan sürüyor açılıp kendine gelmesi HDD ile o yüzden SSD düşünmüyorum teşekkürler yorumunuz için.

7 senelik casper laptopa windows 10 pro 64 bit kurdum.Sürüm 1903.
Driverleride tek tek windows 10 uyumlu bulup yükledim.Şuan windows 7'den daha stabil çalışıyor.
Sistemde ekran kartı bile yok.Sadece ssd taktım biraz hızlandırdı.Başlat menüsünü ve açılışı.SSD yoksa ama sistem güçlüyse sıkıntı olmaz.Ama SSD yoksa ve sistem güçsüzse 1 tane fotoğraf açarken bile 5-10 saniye beklersiniz.

Son düzenleme:
7 senelik casper laptopa windows 10 pro 64 bit kurdum.Sürüm 1903.
Driverleride tek tek windows 10 uyumlu bulup yükledim.Şuan windows 7'den daha stabil çalışıyor.
Sistemde ekran kartı bile yok.Sadece ssd taktım biraz hızlandırdı.Başlat menüsünü ve açılışı.SSD yoksa ama sistem güçlüyse sıkıntı olmaz.Ama SSD yoksa ve sistem güçsüzse 1 tane fotoğraf açarken bile 5-10 saniye beklersiniz.
Yok ben ekran kartı driverini güncelledikten sonra oldu normalde gayet hızlıydı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı