Windows 10 compact OS gerekli mi?

Angarya_messi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Extensa 15
İ5-1135G7
8GB Onboard + 8GB DDR4 3200Mhz CRUCİAL Ram
Mx-350
İntel 670P 512Gb NVMe SSD
Seagate 320gb Sata HDD
Meslek
Öğrenci
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
Sandisk cruzer blade 32gb
Ekran kartı
Nvidia 9500 GT
Anakart
G41T-M6 v3.0
İşlemci
İntel Pentium E5300
Selamlar dün 32 GB flash belleğin içinde şu aşağıdaki ISO'yu kurdum ve gayet güzel çalışıyor, fakat aklıma bir soru takıldı ISO'yu kurduktan sonra ognitorenks toolboxunu biraz kurcalarken compact OS adında bir özellik fark ettim ne olduğunu üstün körü araştırdım. Şu an bu flash belleğin içinde yüklü windowsda compact OS açık mı olsa USB'yi daha az zorlar yoksa kapalı mı durması daha iyi karar veremedim. (bu arada asıl önceliğim tıkladığım uygulamanın en hızlı şekilde açılması)

Selamlar dün 32 GB flash belleğin içinde şu aşağıdaki ISO'yu kurdum ve gayet güzel çalışıyor, fakat aklıma bir soru takıldı ISO'yu kurduktan sonra ognitorenks toolboxunu biraz kurcalarken compact OS adında bir özellik fark ettim ne olduğunu üstün körü araştırdım. Şu an bu flash belleğin içinde yüklü windowsda compact OS açık mı olsa USB'yi daha az zorlar yoksa kapalı mı durması daha iyi karar veremedim. (bu arada asıl önceliğim tıkladığım uygulamanın en hızlı şekilde açılması)

v2 sürümünü kullanıyorum bende de var. İlginç.

Zaten hafif sürüm hocam compact OS ne anlama geliyor anlamamam ilginç.

Yani bende çözemedim, tek deneyimlediğim şey alan kazandırması 14 GB Windows'u sıkıştırıp 9.98 GB civarlarına düşürdü.

Geri
Yukarı