Çözüldü Windows 10 ekran rengi kendiliğinden değişiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xorsen

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhabalar. Sistemimde garip bir hata yaşıyorum. Bilgisayarımı ilk açtığımda veya ayarlara girdiğimde veya 30-40 dakikada bir kendiliğinden ekranımdaki görüntünün rengi değişiyor. Renkler kızarıklaşıyor. Sorunun ekran kartından kaynaklandığı düşündüm fakat ekran kartı değişmeme rağmen aynı hatayı yaşıyorum. Ayarlardan sistem ayarlarına girdiğimde renk normale dönüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim. Sorunu çözdüm. MSI Dragon Center yazılımı kullanıyorum. True Colour sekmesinden Gaming modunda kullanıyordum. Varsayılan ayar ile değiştirince sorunum düzelmiş oldu.
Nasıl çözdünüz?
Mesajımda belirttim yardımcı olmaya çalıştığınız için çok teşekkür ederim. Yaklaşık 1 aydır bu sorunla uğraşıyorum az önce tesadüfen buldum çözümü gülsem mi ağlasam mı bilmiyorum 😅
Arkadaşlar yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim. Sorunu çözdüm. MSI Dragon Center yazılımı kullanıyorum. True Colour sekmesinden Gaming modunda kullanıyordum. Varsayılan ayar ile değiştirince sorunum düzelmiş oldu.
Nasıl çözdünüz?
Mesajımda belirttim yardımcı olmaya çalıştığınız için çok teşekkür ederim. Yaklaşık 1 aydır bu sorunla uğraşıyorum az önce tesadüfen buldum çözümü gülsem mi ağlasam mı bilmiyorum 😅

Çözüm

Geri
Yukarı