Çözüldü Windows 10 FIFA 15 Takılma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FurkanAyhan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim sorunum şu şekilde; Windows 10'a gecmeden once Windows 7 kullanıyordum ve FİFA 15'i sorunsuz şekilde en yüksek ayarlarda oynayabiliyordum. 2 gün önce Windows 10'a gectikten sonra oyuna girdiğimde normalin dışında anlık takılmalar yaşamaya başladım (hem maç esnasında hem de menüde). Oyun kasmıyor ama saniyelik takılmalar yaşanıyor. Spiker söylediği kelimeyi tekrar ediyor mesela. Ayarları düşürsem bile aynı sorunlar karşılaştım.
  • Ekran kartım: GTX 750 Ti Gaming
  • İşlemci: i5-2400CPU @3.10 GHz(4CPUS),3.1 GHz.
  • RAM: 6 GB
Aynı sorunu yaşayan var mı acaba merak ettim? Yardımcı olursanız sevinirim gerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Origin Beta'ya katılın.
  • Olmadı origin oyun için özelliğini ayarlarda kapatın.
  • Windows Defeder devre dışı bırakın.
Origin beta nedir tam olarak nasıl katılarbilirim ?

Sanırım düzeldi. Söylediğiniz ayarları yaptıktan sonra 1 maç yaptım. Maç içinde 1 kaç kez oldu ama o kadar rahatsız edici degildi eskisine göre nimet yani :) Bu arada söylemeden geçemicem 1 numarasın technopat :like: :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı