Windows 10 Format Nasıl Atılır?

Çok basit, en temiz şekilde format atmak için bütün dikslerinizi silin. Sildiğiniz diskleri yeniden tam olarak ve ya bölerek oluşturun, işte temiz format.
Şu an ISO dosyasını ve Rufus'u indirdim fakat 8 GB belleğe 4 GB'lık dosyayı atamıyorum. Yer yok diyor. Direkt D diski üzerinden yapsam ne olur?

Şu an ISO dosyasını ve Rufus'u indirdim fakat 8 GB belleğe 4 GB'lık dosyayı atamıyorum. Yer yok diyor. Direkt D diski üzerinden yapsam ne olur?

Direkt D diski derken dediğinizi anlayamadım.
Ayrıca denemeden önce USB belleği biçimlendirmeyi deneyin. Hızlı Biçimlendir seçeneğini işaretlemeyin, bu biraz zaman alabilir, tamamlanmasını bekleyin ve tekrar deneyin.

Direkt D diski derken dediğinizi anlayamadım.
Ayrıca denemeden önce USB belleği biçimlendirmeyi deneyin. Hızlı Biçimlendir seçeneğini işaretlemeyin, bu biraz zaman alabilir, tamamlanmasını bekleyin ve tekrar deneyin.
Şimdi de böyle şeyler oluştu. Kafayı yiyeceğim.
şşş.jpg

Demek istediğim Rufus'u, ISO dosyasını vs. D'ye atıp D'yi USB gibi kullanabilir miyim? D'yi de sıfırlamak istiyorum. Bir de şu yukarıdaki E ve G sürücüleri neler?
Hızlı biçimlendirmeyi kapatıp yapamıyorum çünkü disk yazma korumalı diyor.

Şimdi de böyle şeyler oluştu. Kafayı yiyeceğim.Eki Görüntüle 281939
Demek istediğim Rufus'u, ISO dosyasını vs. D'ye atıp D'yi USB gibi kullanabilir miyim? D'yi de sıfırlamak istiyorum. Bir de şu yukarıdaki E ve G sürücüleri neler?
Hızlı biçimlendirmeyi kapatıp yapamıyorum çünkü disk yazma korumalı diyor.

İkisi de DVD sürücüsü olarak görünüyor. Bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyin. D diskini sıfırlamak istiyorsan format sırasında bir sorun oluşturabilir.

İkisi de DVD sürücüsü olarak görünüyor. Bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyin. D diskini sıfırlamak istiyorsan format sırasında bir sorun oluşturabilir.
Bilgisayarı sıfırladım ve DVD sürücüleri gitti. Zamanım olmadığı için hızlı biçimlendirme yapmadan biçimlendiremiyorum. Zaten 8 GB'ın hepsi boş şu an. Kafayı yiyeceğim atamıyorum 4 GB'lık dosyayı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı