Windows 10 Formattan Sonra Retail Lisansı Tekrar Kullanma

O zaman sıkıntı var mı hemen kontrol edelim CMD'yi açın ve slmgr /xpr yazın makine kalıcı olarak etkinleştirildi diye uyarı verirse artık hatasız demek ve slmgr /dlv ile de anahtarın durumuna bakıp aktifleştirme sayısı olarak 1001 ve Retail yazısını da orada görmen gerek hadi bakalım.
Tamam hocam yarın ilk iş deniyeceğim. Bugün cmd ye slmgr -dli yazıp ürün anahtarı türüme bakmıştım yarın da bunları denerim.
O zaman sıkıntı var mı hemen kontrol edelim CMD'yi açın ve slmgr /xpr yazın makine kalıcı olarak etkinleştirildi diye uyarı verirse artık hatasız demek ve slmgr /dlv ile de anahtarın durumuna bakıp aktifleştirme sayısı olarak 1001 ve Retail yazısını da orada görmen gerek hadi bakalım.
Hocam dediğiniz şeyleri denedim hepsi dediğiniz gibi çıktı yani orijinal olduğundan emin miyiz artık

Son düzenleme:

Hocam merhaba konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın dediğinizi CMD yazdım makine kalıcı olarak etkinleştirildi diyor bende yakın zamanda format atmayı düşünüyorum format atsam Key gider mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı