Windows 10 geri yükleme için şifre istiyor

WayTooBaD

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Selam dün Corsair'in yazılımını güncelledikten sonra PC çöktü geri yukleme vb seçeneklerini kullanmam için benden şifre istiyor PC de hesaplarda Outlook uzantili mail adresim bulunuyor şifresini yazıyorum kabul etmiyor Outlook hesap şifremi değiştirdim birçok kez fakat yine PC kabul etmiyor ayrıca güvenli modda açmaya çalışıyorum PC açılmıyor geceden beri araştırıyorum bir şey bulamadım. Bilenler yardim ederse çok sevinirim.

Sen Windows'a şifre koydun mu? Eğer Windows'a şifre koymadıysan hiçbir şey yazmadan direkt enter bassan orayı geçmen lazım böyleyse. Bende de istiyordu geri yükleme yaparken şifre koymadığım halde, ben enter ya da ileri basınca geri yüklemeye başlıyordu.

Söyle ki Windows da pin vardi sadece 4 haneli o PIN'i yazınca sisteme giriyordum fakat bir de son zamanlarda mail hesabını girmeyi zorunlu kıldıkları için mail hesabı da kayıtlıydi pin sifresini yazıyorum kabul etmiyor mail şifresini değiştirdim yeni sifreyi yazıyorum yine kabul etmiyor.

Söyle ki Windows da pin vardi sadece 4 haneli o PIN'i yazınca sisteme giriyordum fakat bir de son zamanlarda mail hesabını girmeyi zorunlu kıldıkları için mail hesabı da kayıtlıydi pin sifresini yazıyorum kabul etmiyor mail şifresini değiştirdim yeni sifreyi yazıyorum yine kabul etmiyor.

O zaman format atman gerekebilir doğru olduğu halde kabul etmiyorsa.

Bu videoları deneyebilirsin, tam istediğin şey olmayabilir ama araştırarak bulabilirsin illa bypass yöntemi vardır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı